ebook Mroczna miłość
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 16790)

Mroczna miłość
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-43% 16.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
20.16 zł Lub 18.14 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
20.21 zł
22.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Debiut literacki T. M. Frazier w końcu w Polsce! Historia niepokornego, niebezpiecznego zabójcy znanego z bestsellerowej serii „King”. Jake i Abby poznają się w nietypowych okolicznościach. Oboje noszą w sercach mrok, jednak mimo to rodzi się w nich wielkie uczucie…

Jake jest mrocznym, tajemniczym, wytatuowanym i bardzo niebezpiecznym motocyklistą, od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka. Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna, jak mogłoby się wydawać, a życiowe doświadczenia sprawiły, że niełatwo ją złamać.
Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swojej zmarłej babci na złomowisku, on no cóż, robił to, co zdarzało mu się dosyć często, spędzał czas… w towarzystwie.
Oboje noszą w sercach ciemność, oboje przekonali się, że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia, które narodzi się… w mroku.

„To nie jest typowa historia miłosna, bardziej połączenie piękna z mrokiem” – Christy, Goodreads

Mroczna miłość od T. M. Frazier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bezczynne ręce wykonują pracę za diabła.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć