ebook Idealny mężczyzna
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 38685) Ilość stron (szacowana): 544

Idealny mężczyzna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.13
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.13 zł 20% rabatu
26.93 zł Lub 24.24 zł
28.72 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
25.13 zł
25.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Idealny mężczyzna jest trzecim tomem cyklu Dream Man autorstwa Kristen Ashley. To seria przepełniona nie tylko miłością i seksem. Tajemnice i przyprawiające o gęsią skórkę wydarzenia łączą się z miłosnymi uniesieniami, tworząc mieszankę wybuchową.

Fabuła:

Kiedy Mitch Lawson wprowadził się do swojego nowego mieszkania, zamieszkująca w sąsiedztwie Mary Hanover natychmiast zapałała do niego gorącym uczuciem. Nieziemsko przystojny, zawsze doskonale się prezentujący detektyw byłby dla dziewczyny świetną partią. Jednak Mary doskonale zdaje sobie sprawę, że taki człowiek nie zwróci raczej uwagi na taką kobietę jak ona. Mitch pozostaje zatem w sferze marzeń i cichych westchnień. Wszystko jednak jest do czasu…

Pewnego dnia przystojny detektyw proponuje swojej sąsiadce pomoc przy naprawie kranu a także przy opiece nad dziećmi, którymi Mara się opiekuje. Traf chce, że pomoc ta przerodzi się w ochronieniem wszystkich przed zagrażającym im niebezpieczeństwem. Mitch upatruje w tym szansę na zbliżenia się do Mary i jej zdobycie. Detektyw robi wszystko aby zdobyć serce Mary i dwójki dzieci. Pokazuje im, że życie ma wiele odcieni i to, w jaki sposób go postrzegamy i nim kierujemy, należy wyłącznie do nas samych. Wdrażane przez Mitcha zasady są balsamem dla duszy i serca dziewczyny. Nikt jednak nie dostrzega niebezpieczeństw, które zbliżają się i zagrażają młodej kobiecie. Czy Mitch będzie umiał zapobiec nieszczęściu i czy w konsekwencji uda mu się zdobyć serce Mary i założyć z nią szczęśliwą rodzinę.

Idealny mężczyzna to historia przeznaczona dla każdego czytelnika, którego cechuje romantyczna dusza. Odnajdziemy w niej wiele wzruszających momentów, ale także tych, które wywołają uśmiech. A ten pozostanie z czytelnikiem, jeszcze długo po zamknięciu ostatniej strony tej opowieści.

Rekomendacje:

Szukam w takiej książce dobrej zabawy, oderwania się od problemów dnia codziennego i odrobiny emocji przy opisach cudownych pocałunków, upojnych nocy i niewiarygodnych wręcz deklaracjach miłości i oddania ze strony bardzo charyzmatycznych mężczyzn.
Wszystko to w Idealnym mężczyźnie znalazłam.– Kasia – Szczypta romansu

Idealny mężczyzna od Kristen Ashley możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
W pierwszym tomie serii pod tytułem Tajemniczy mężczyzna poznajemy detektywa Mitcha Lawsona, jako jednego z adoratorów Gwan. Już wtedy jawi nam się on jako mężczyzna idealny. Ale wszystkie jego wspaniałe cechy odkryjemy dopiero w tomie trzeci, który wczoraj trafił w moje ręce, a dziś już spoczywa koło mnie przeczytany od deski do deski.

Mam wrażenie, że czytając książki Kristen Ashley po prostu nie można się nudzić. Nie można się też od nich oderwać. Co może skutkować zarwaną nocą. Wydarzenia następują po sobie w zawrotnym tempie, w dodatku są pasjonujące i przeplatane lekkim humorem. Jednak podkreślam wyraźnie, zwłaszcza dla tych, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z powieściami autorki - na wszystko trzeba patrzeć patrzeć z przymrużeniem oka.

Wszak w prawdziwym świecie nie jest wcale łatwo spotkać mężczyznę super przystojnego, wspaniale ubierającego się, czarującego, służącego pomocą, a po tygodniu bliższej znajomości deklarującego się zaopiekować samotną kobietą i dwójką dzieci jej kuzyna ćpuna. Jego znajomymi nie są sami super macho mężczyźni, którzy związani są z najpiękniejszymi dziewczynami w całym Denver. A on sam, bez cienia wątpliwości nie wkracza w poważny związek z osobą, która za wszelką cenę chce mu udowodnić, że nie jest z jego ligi.

Ja realizmu w książkach Ashley nie szukam. Szukam w nich dobrej zabawy, oderwania się od problemów dnia codziennego i odrobiny emocji przy opisach cudownych pocałunków, upojnych nocy i niewiarygodnych wręcz deklaracjach miłości i oddania ze strony bardzo charyzmatycznych mężczyzn.

Wszystko to w Idealnym mężczyźnie znalazłam. Co mi przeszkadzało? Trochę irytowała mnie główna bohaterka - Mara. Jej system wartościowania ludzi był tak głęboko w niej zakorzeniony, że dziwię się bardzo Mitchowi, że nie poddał się w walce z jej pokręconą logiką.

Podobały mi się za to bardzo dzieci - Billie i Billy. Obydwoje byli wspaniali. Pokochałam to rodzeństwo bardzo i nie dziwię się, że każdy z pozytywnych bohaterów książki, gotowy był stanąć do walki o ich dobro.

Teraz tylko muszę nadrobić Niepokornego mężczyznę, który niestety gdzieś mi umknął. A następnie czekać na kolejny tom serii, którego bohaterem będzie wreszcie Tack - przywódca klubu motocyklowego.

Ocena 5/6
©Szczypta Kasi
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć