ebook Posłuszna żona - audiobook
3.98 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10080)

Posłuszna żona - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.94
Audiobook - najniższa cena: 24.41
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
24.41 zł Lub 21.97 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
24.61 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Wielka miłość, wspaniała rodzina, kłamstwa i zdrady za zamkniętymi drzwiami idealnych domów. Świetnie napisana, mocno angażująca emocjonalnie powieść o przyjaźni i solidarności „drugich żon”, o lojalności i przebaczeniu. Miłośniczki powieści Jojo Moyes, Diane Chamberlain, Marleny de Blasi i Petera Pezellego w Kerry Fisher odnajdą pokrewną duszę!

Prawie pół miliona sprzedanych egzemplarzy, numer 1 na liście bestsellerów iBooks, 2. miejsce na liście bestsellerów Kindle’a oraz Kobo, 8. lokata na liście najlepiej sprzedających się e-booków w Amazonie.
Czy zaryzykowałabyś wszystko dla ukochanego? Nawet gdybyś wiedziała, że zrobił coś strasznego?

Życie Lary wydaje się doskonałe. Czuły mąż Massimo, cudowny synek Sandro i piękny dom. Lara jednak wie coś o swoim mężu. Coś, czego nie może nikomu wyznać. W przeciwnym razie Massimo straciłby wszystko, na co tak ciężko pracował przez całe życie: posadę, reputację i syna. Ten sekret sprawia, że małżeństwo staje się dla Lary więzieniem.
Maggie wyszła za mąż za Nico, brata Massimo. Mieszkają razem z dziećmi ze swoich pierwszych związków. Maggie wie wszystko o mężu. Tak przynajmniej jej się wydaje. Pewnego dnia na strychu znajduje list, z którego poznaje straszną prawdę o pierwszej żonie Nico, Caitlin. Czy ujawni to, czego właśnie się dowiedziała, czy też wybierze milczenie, aby ochronić tych, których kocha? W rodzinie, którą spajają same kłamstwa, za prawdę trzeba będzie zapłacić ogromną cenę.

„Moje serce pękało… Opowieść tak sugestywna, że zaczynasz czuć się tak, jakbyś była częścią tej rodziny” – „The Reading Reverie”

„Co za wspaniała książka! Głęboko poruszająca powieść o rozczarowaniu i zdradzie, ale także o lojalności, miłości, trosce i przebaczeniu... i jeszcze to cudowne zakończenie!” – Splashes Into Books

„Trzymała mnie w napięciu od pierwszej strony. Daję jej pięć gwiazdek!” – Boon's Bookcase

„Prawdziwa petarda! Ta książka jest jak jazda kolejką górską, nastaw się na huśtawkę emocji, śmiech i smutek, a także bardzo interesujący finał, który ściśnie cię za gardło” – Many Books Many Lives

„Rzadko się zdarza, że dzięki książce zaczynasz zastanawiać się nad sobą samą i chcesz zostać lepszą osobą. Mniej osądzającą, bardziej odważną. «Posłuszna żona» wywarła na mnie właśnie taki wpływ i to w najbardziej zaskakujący sposób. Traciłam oddech, śmiałam się i płakałam na przemian” – The Glass House Girls

„Cudowna, przejmująca, chwytająca za serce. Już nie mogę się doczekać nowej powieści Kerry Fisher!” – Renita D'Silva

O Autorce:
KERRY FISHER – angielska pisarka, wychowała się w Peterborough. Absolwentka studiów filologicznych, mówi płynnie po włosku, hiszpańsku i francusku. Próbowała różnych zawodów – pracowała jako nauczycielka angielskiego w Hiszpanii, zbierała winogrona w Toskanii, była dziennikarką i recenzentką. Ukończyła kurs pisania na University of California, po czym zajęła się pisaniem powieści. Jest autorką 5 bestsellerowych powieści, które w USA sprzedały się nakładzie 500 000 egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii sama „Posłuszna żona” osiągnęła rekordowy wynik sprzedażowy – 230 000 egzemplarzy.

Posłuszna żona - audiobook od Kerry Fisher możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć