Pozwól się kochać
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.93 / 5.00
liczba ocen: 6940
cena polecana: 29.67
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.67 zł
29.67 zł
33.15 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
27.48 zł
29.31 zł
29.67 zł
31.50 zł
34.90 zł
34.90 zł
Opis:

Dwa lata temu Riley uciekła z miasta. Oskarżając Rhetta o gwałt, została uznana za kłamczuchę i nie miała innego wyboru niż wyjazd. Teraz wraca razem z córką, żeby pomóc w opiece nad chorą babcią. Jednak miasto wciąż nie zapomniało o swojej nienawiści, a ona pamięta, jak ją potraktowali, kiedy najbardziej ich potrzebowała. Pewnego dnia przystojny Brady podwozi do domu Riley i jej córkę Bryony, które w czasie burzy utknęły na poboczu drogi. Nie robi tego ze względu na dziewczynę, lecz z powodu jej córeczki. Po tej krótkiej przejażdżce chłopak zaczyna kwestionować wszystko, co do tej pory uważał za prawdę. Czy Brady mógłby uwierzyć Riley i zaryzykować utratę wszystkiego?

 

„Uwielbiam zwroty akcji! Uwielbiam sposób, w jaki pisze Abbi! Uwielbiam tę książkę i poprzednie dwie. Jeśli szukasz serii, która chwyci cię za serce, to jest to” (Bwitched73, amazon.com). 

„Pozwól się kochać jest moją ulubioną książką z serii The Field Party. Brady i Riley zostali dla siebie stworzeni. Rozumieli się bez słów. To jest miłość, o której musisz przeczytać” (Michelle Nowak Crane, amazon.com). 

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć