ebook Pozwól się kochać
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 7338)

Pozwól się kochać
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.85
wciąż za drogo?
25.85 zł Lub 23.27 zł
31.50 zł
31.50 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
25.90 zł
28.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwa lata temu Riley uciekła z miasta. Oskarżając Rhetta o gwałt, została uznana za kłamczuchę i nie miała innego wyboru niż wyjazd. Teraz wraca razem z córką, żeby pomóc w opiece nad chorą babcią. Jednak miasto wciąż nie zapomniało o swojej nienawiści, a ona pamięta, jak ją potraktowali, kiedy najbardziej ich potrzebowała…

Pewnego dnia przystojny Brady podwozi do domu Riley i jej córkę Bryony, które w czasie burzy utknęły na poboczu drogi. Nie robi tego ze względu na dziewczynę, lecz z powodu jej córeczki. Po tej krótkiej przejażdżce chłopak zaczyna kwestionować wszystko, co do tej pory uważał za prawdę.
Czy Brady mógłby uwierzyć Riley i zaryzykować utratę wszystkiego?

Pozwól się kochać od Abbi Glines możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pójście na łatwiznę czy ucieczka nie sprawią, że problemy znikną. Trzeba się z nimi zmierzyć z podniesionym czołem, wierząc że dadzą się rozwiązać. Tylko w ten sposób człowiek stanie się na tyle doświadczony i zahartowany, by dobrze przeżyć swoje życie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć