ebook Amerykańska królowa
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 8076)

Amerykańska królowa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.34
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
26.00 zł
31.90 zł
31.90 zł
18.34 zł
25.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie powinien odkryć, co połączyło ją z najważniejszymi osobami w państwie… „Pyszna i nieprzyzwoita fantazja, rozbrajająco emocjonalna, wysoce erotyczna, z niezbędną dawką magii” – Meredith Wild, bestsellerowa autorka „The New York Times”

Kiedy Greer Galloway ma 15 lat, spotyka Asha, który kradnie jej pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Kilka lat później poznaje Embry’ego, który zostaje jej pierwszym kochankiem. Wkrótce jeden z nich będzie prezydentem, a drugi wiceprezydentem USA.
Ash i Embry są jedynymi mężczyznami w życiu Greer, do których kiedykolwiek coś czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół. Wkrótce Greer wikła się w sieć sekretów i domysłów, która rodzi skandaliczny związek na najwyższych szczeblach władzy. Jednak nikt nie zdaje sobie sprawy, że jest ktoś, kto obserwuje bacznie każdy ich ruch.

Amerykańska królowa od Sierra Simone możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zdecydowanie książka pani Simone to powieść erotyczna, której fabuła nieco mnie zaskoczyła, ponieważ mamy tu politykę, trzydziestoletniego prezydenta Stanów Zjednoczonych zakochanego w kobiecie, gdzie między nimi pojawia się on - były kochanek - wiceprezydent. To jedna z tych propozycji z półki książki dla kobiet.

Nie czytam często erotyków, ponieważ trudno mnie zaciekawić opisem, abym chciała sięgnąć po tego typu powieść. Zaciekawił mnie motyw świata politycznego oraz podczas czytania to, że autorka nie bała się użyć manipulacji, którą posługiwali się bohaterowie. Jeśli chodzi o Asha to od razu wydał mi się bardzo pewnym siebie mężczyzną, który jest samolubny a manipulacja mogłaby być jego drugim imieniem. To jak brał z każdej strony było bardzo widoczne jak na dłoni i gorzej było z dawaniem. Powiem szczerze, że dziwiłam się, że Geer i Embry tak łatwo na to pozwalają, bo co? Bo był prezydentem? Słaba wymówka. Z Geer też miałam niezłą zagwozdkę, bo o ile w wieku szesnastu lat można być lekkomyślnym tak jako dorosła kobieta powinna mieć na uwadze to czego doświadczyła. Jednak okazało się, że jest słabą bohaterką, która nieważne co zrobi Ash ona i tak mu wybaczy i pozwoli się kontrolować. Najbardziej wiarygodną postacią był dla mnie Embry, zwłaszcza gdy dowiedziałam się, co nim kieruje i jaka jest jego motywacja.

Trzeba przyznać, że Amerykańska królowa mimo potknięć wciąż dobrze napisana erotyczna powieść. Wszystkim fanom tego gatunku książka powinna się spodobać. Mnie trochę jednak nie podobało się, że jest dużo niedopowiedzeń, manipulacji i nie podobało mi się, że Ash nie ma ani zdrowego rozsądku, ani jego postać się jakoś wybitnie nie rozwija, gdy w fabule wiele się działo. Miałam nieodparte wrażenie, że autorka trochę zainspirowała się tutaj legendą arturiańską - częścią związaną z królem Arturem, ser Lancelotem i Ginewrą. Styl powieści dobry, choć przyznaje, że czasem miałam problem i brakowało mi czegoś po prostu w treści, co bardziej by mnie zaciekawiło. Tak odkładałam co jakiś czas książkę by od niej odpocząć. Ponadto książka ma dwie osie czasowe przeszłą i teraźniejszą, z której jest się w stanie wyciągnąć naprawdę wiele.

Podsumowując Amerykańska królowa nie zachwyciła mnie, jeśli chodzi o stworzonych bohaterów. Nie polubiłam historii z perspektywy Geer, która wydała mi się bardzo dziecinna, mimo poważniejszego mogłoby się wydawać wieku. Książka idealna dla tych, którzy zaczytują się w tego typu gatunkach i kończy się cliffhangerem, który sprawia, że być może sięgnę po drugi tom. I może okaże się lepszy?

Ocena: 3/6 czytaj więcej
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć