W kategorii Związki i relacje mamy około 28 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - audiobook (), Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ), Czysty seks - audiobook (, ), Vademecum singla - audiobook (), Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Związki i relacje są Afirmacje na szczęśliwy związek - audiobook (), Afirmacje miłości - audiobook (), Miłość: I co dalej? - audiobook (), Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ), Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - audiobook () w cenie 19.90 zł, Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ) w cenie 24.92 zł, Czysty seks - audiobook (, ) w cenie 27.57 zł, Vademecum singla - audiobook () w cenie 22.83 zł, Alchemia uwodzenia, czyli erotyczna manipulacja mężczyznami - audiobook () w cenie 9.90 zł.

Związki i relacje