W kategorii Związki i relacje mamy około 28 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - audiobook (), Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ), Z wielką odwagą - audiobook (), Miłość: I co dalej? - audiobook (), Co wybierasz po rozstaniu - żal, gniew i smutek, czy radość i poczucie szczęścia? Pozbądź się upiorów przeszłości i z radością witaj każdy nowy dzień - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Związki i relacje są Afirmacje na szczęśliwy związek - audiobook (), Afirmacje miłości - audiobook (), Miłość: I co dalej? - audiobook (), Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ), Facet z jajami. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat stawania się mężczyzną seksualnie atrakcyjnym dla kobiet - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - audiobook () w cenie 24.90 zł, Otwarci na miłość – jak pokonać bariery - audiobook (, , ) w cenie 23.62 zł, Z wielką odwagą - audiobook () w cenie 19.95 zł, Miłość: I co dalej? - audiobook () w cenie 18.90 zł, Co wybierasz po rozstaniu - żal, gniew i smutek, czy radość i poczucie szczęścia? Pozbądź się upiorów przeszłości i z radością witaj każdy nowy dzień - audiobook () w cenie 24.18 zł.

Związki i relacje