W kategorii Technika mamy około 335 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość (), Sieci średnich napięć (), Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka (, ), Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo (), Wprowadzenie do Raspberry Pi, wyd. II (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Technika są Nanomateriały w budownictwie i architekturze (, ), Inteligentny budynek. Poradnik projektanta, instalatora i użytkownika (, , , , ), Robotization of production processes (, ), Zostań mistrzem Arduino. Projekty dla początkujących i zaawansowanych - PRZEDSPRZEDAŻ (), Współczesne tendencje w inżynierii produkcji (, , , , , , , , , , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość () w cenie 19.90 zł, Sieci średnich napięć () w cenie 37.80 zł, Laboratorium w szufladzie. Modelarstwo i robotyka (, ) w cenie 22.33 zł, Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo () w cenie 22.33 zł, Wprowadzenie do Raspberry Pi, wyd. II (, ) w cenie 24.20 zł.

Technika