W kategorii Biznes, ekonomia mamy około 228 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to 4 godzinny tydzień pracy - audiobook (), Pułapki small biznesu. 133 mity, które niszczą Twoją firmę. - audiobook (), Ekonomia w jednej lekcji - audiobook (), Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie - audiobook (, ), O wojnie. Podręcznik stratega - audiobook ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Biznes, ekonomia są Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy. Wydanie rozszerzone - audiobook (), Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie - audiobook (, ), Mecz wygrywa się w szatni! - audiobook (, ), Angażujący Lider. Angażuj żebyś nie musiał motywować - audiobook (, , ), Inwestowanie w nieruchomości. Poradnik w 100% praktyczny - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są 4 godzinny tydzień pracy - audiobook () w cenie 31.21 zł, Pułapki small biznesu. 133 mity, które niszczą Twoją firmę. - audiobook () w cenie 22.90 zł, Ekonomia w jednej lekcji - audiobook () w cenie 28.61 zł, Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie - audiobook (, ) w cenie 30.58 zł, O wojnie. Podręcznik stratega - audiobook () w cenie 30.58 zł.

Biznes, ekonomia