W kategorii Samodoskonalenie, praca i kariera mamy około 679 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Potęga podświadomości - audiobook (), 7 nawyków skutecznego działania - audiobook (), Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji - audiobook (), 4 godzinny tydzień pracy - audiobook (), Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał - audiobook (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Samodoskonalenie, praca i kariera są Przestań się czuć do d**y! Zmień nawyki, które blokują Twoje szczęście - audiobook (), Sześć atutów storytellingu - audiobook (), Mindfulness w 10 minut. 71 prostych nawyków, które pomogą Ci żyć tu i teraz - audiobook (, ), Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał - audiobook (, ), Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać - audiobook ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Potęga podświadomości - audiobook () w cenie 10.80 zł, 7 nawyków skutecznego działania - audiobook () w cenie 19.95 zł, Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji - audiobook () w cenie 19.90 zł, 4 godzinny tydzień pracy - audiobook () w cenie 31.92 zł, Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał - audiobook (, ) w cenie 29.60 zł.

Samodoskonalenie, praca i kariera