W kategorii Muzyka mamy około 62 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to KULT. Biała Księga czyli wszystko o wszystkich piosenkach (), Już nie zapomnisz mnie. Opowieść o Henryku Warsie (), Nosowska. Piosenka musi posiadać tekst (), Jazz i fizyka. Tajemniczy związek muzyki ze strukturą Wszechświata (), Muzyka na dworze księcia Hieronima Floriana Radziwiłła ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Muzyka są Już nie zapomnisz mnie. Opowieść o Henryku Warsie (), Kraftwerk i muzyczna rewolucja. Mała encyklopedia muzyki electro i electro-funk (), Hip-hop w Polsce: od blokowisk do kultury popularnej (), Styl późny w muzyce, literaturze i kulturze. T. 4 (, , , ), Muzyczne narracje o kochankach z Werony. Wprowadzenie do narratologii muzycznej ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są KULT. Biała Księga czyli wszystko o wszystkich piosenkach () w cenie 31.41 zł, Już nie zapomnisz mnie. Opowieść o Henryku Warsie () w cenie 11.96 zł, Nosowska. Piosenka musi posiadać tekst () w cenie 18.92 zł, Jazz i fizyka. Tajemniczy związek muzyki ze strukturą Wszechświata () w cenie 15.95 zł, Muzyka na dworze księcia Hieronima Floriana Radziwiłła () w cenie 8.00 zł.

Muzyka