W kategorii Edukacja medialna mamy około 204 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce (), Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie (), Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie (), Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze (), News i dziennikarstwo śledcze wobec wyzwań XXI wieku (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja medialna są Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce (), Na początku był dźwięk. Twórczość radiowa Feliksa Netza (), Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 1 (), Filozofia techniki w dobie nowych mediów (), Rzeczywistość od rzeczy. Serial paradokumentalny w świetle genologii lingwistycznej ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce () w cenie 7.88 zł, Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie () w cenie 23.54 zł, Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie () w cenie 20.68 zł, Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze () w cenie 12.01 zł, News i dziennikarstwo śledcze wobec wyzwań XXI wieku (, ) w cenie 26.59 zł.

Edukacja medialna