W kategorii Edukacja medialna mamy około 208 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie (), Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce (), Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze (), Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie (), Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja medialna są Teksty ezoteryczne w mediach w świetle krytycznej analizy dyskursu (), Człowiek - Media - Edukacja (, , ), Miejskie tłumy. Miasto i wspólnotowość w dobie sieciowej współpracy (), Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 2 (), Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Korespondent wojenny Ofiarnik i ofiara we współczesnym świecie () w cenie 25.02 zł, Pilnowanie strażników. Etyka dziennikarska w praktyce () w cenie 8.37 zł, Radio Wolna Europa i Radio Swoboda. Lata CIA i późniejsze () w cenie 12.01 zł, Rozgłośnie wolności. Tryumf Radia Wolna Europa i Radia Swoboda w zimnej wojnie () w cenie 20.68 zł, Wielkie pranie mózgów. Rzecz o polskich mediach () w cenie 19.99 zł.

Edukacja medialna