W kategorii Inne mamy około 248 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ), To żyje! Sztuczna inteligencja (), Mind mapping z komputerem. Uporządkuj swoje myśli (), Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania (), Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Inne są Tao mikrousług. Projektowanie i wdrażanie - PRZEDSPRZEDAŻ (), Storytelling danych. Poradnik wizualizacji danych dla profesjonalistów - PRZEDSPRZEDAŻ (), Adobe Premiere Pro CC. Oficjalny podręcznik. Wydanie II (), Blockchain w biznesie. Możliwości i zastosowania łańcucha bloków - PRZEDSPRZEDAŻ (), Mind mapping z komputerem. Uporządkuj swoje myśli ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł, To żyje! Sztuczna inteligencja () w cenie 34.31 zł, Mind mapping z komputerem. Uporządkuj swoje myśli () w cenie 31.92 zł, Tester oprogramowania. Przygotowanie do egzaminu z testowania oprogramowania () w cenie 29.13 zł, Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość () w cenie 31.64 zł.

Inne