W kategorii Prawo i podatki mamy około 6789 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych (), Afrykańska Karta Praw Człowieka i Ludów. Studium podstawy normatywnej regionalnego systemu ochrony praw człowieka (), Pitawal łódzki. Głośne procesy karne od początku XX wieku do wybuchu II wojny światowej (, ), Elementy prywatne i publiczne w procesie cywilnym w świetle prac kodyfikacyjnych w Polsce (1918-1964). Studium historycznoprawne (), Wojskowe postępowanie karne w II Rzeczypospolitej (1918-1939) ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Prawo i podatki są Jakie czynniki bierze się pod uwagę przy określaniu wynagrodzenia za słupy energetyczne na polu rolnika (), Odszkodowanie w związku z wypadkiem przy pracy rolniczej (), Poród w dużych hodowlach - dowiedz się, jak go zorganizować (), Tworzenie grup producentów rolnych i wynikające z tego korzyści (), Jak odzyskać należności od kontrahenta ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych () w cenie 69.90 zł, Afrykańska Karta Praw Człowieka i Ludów. Studium podstawy normatywnej regionalnego systemu ochrony praw człowieka () w cenie 23.49 zł, Pitawal łódzki. Głośne procesy karne od początku XX wieku do wybuchu II wojny światowej (, ) w cenie 13.46 zł, Elementy prywatne i publiczne w procesie cywilnym w świetle prac kodyfikacyjnych w Polsce (1918-1964). Studium historycznoprawne () w cenie 29.52 zł, Wojskowe postępowanie karne w II Rzeczypospolitej (1918-1939) () w cenie 31.98 zł.

Prawo i podatki