W kategorii Prawo i podatki mamy około 7408 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych (), Analiza finansowa przedsiębiorstwa. Wskaźniki i decyzje w zarządzaniu (, ), Prawo i obywatel (), Pitawal łódzki. Głośne procesy karne od początku XX wieku do wybuchu II wojny światowej (, ), Damnatio ad bestias i inne kary wykonywane na arenie w antycznym Rzymie ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Prawo i podatki są Projekty partnerskie z samorządami terytorialnymi. Wybór partnerów, odpowiedzialność stron, wzór umowy partnerskiej (), Jak prawidłowo współpracować ze związkami zawodowymi po zmianach przepisów (), Doskonalenie jakości usług szkoleniowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (), Odpowiedzialność członków zarządu spółek kapitałowych (), Wniosek Komisji Europejskiej w sprawie wszczęcia w stosunku do Polski procedury art. 7 TUE (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych () w cenie 69.90 zł, Analiza finansowa przedsiębiorstwa. Wskaźniki i decyzje w zarządzaniu (, ) w cenie 33.00 zł, Prawo i obywatel () w cenie 29.38 zł, Pitawal łódzki. Głośne procesy karne od początku XX wieku do wybuchu II wojny światowej (, ) w cenie 24.97 zł, Damnatio ad bestias i inne kary wykonywane na arenie w antycznym Rzymie () w cenie 16.78 zł.

Prawo i podatki