W kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi mamy około 313 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu (, ), Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Mój szef jest idiotą (), Sztuka wojny. Wydanie III (, ), Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji (, , ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi są Psychologia szefa 3. Zrozumieć zespół. Fenomen małej grupy (, ), Efektywne zarządzanie rozwojem pracowników w firmie. Rezultaty przede wszystkim (), Zarządzanie ludźmi w zespołach IT. Zabawne historie z życia menedżera - PRZEDSPRZEDAŻ (), Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać (), Lider produktu. Jak najlepsi menedżerowie tworzą doskonałe produkty i budują skuteczne zespoły (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu (, ) w cenie 24.38 zł, Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 19.50 zł, Mój szef jest idiotą () w cenie 24.68 zł, Sztuka wojny. Wydanie III (, ) w cenie 20.64 zł, Znajdź swoje DLACZEGO. Droga do poczucia spełnienia i wewnętrznej motywacji (, , ) w cenie 19.50 zł.

Dobry lider - zarządzanie ludźmi

-38%