W kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi mamy około 264 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Sztuka wojny. Wydanie III (, ), Zarządzanie personelem w małej firmie (), Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie (, ), Kierownik w instytucji publicznej. Znajdź swój własny, skuteczny styl zarządzania ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Dobry lider - zarządzanie ludźmi są Outside the box. Jak myśleć i działać kreatywnie (), Mentalność założyciela jako podstawa sukcesu firmy (, ), Alfabet mitów menedżerskich, czyli o pułapkach bezrefleksyjnego działania (, ), 60 sekund dziennie, by zarządzać lepiej. 3-miesięczny program rozwoju lidera, zespołu i firmy (, ), Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim w oparciu o zrównoważoną kartę wyników ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 31.20 zł, Sztuka wojny. Wydanie III (, ) w cenie 23.92 zł, Zarządzanie personelem w małej firmie () w cenie 34.70 zł, Profesjonalny szef - fachowiec, mentor, trener, negocjator i przywódca w jednej osobie (, ) w cenie 31.20 zł, Kierownik w instytucji publicznej. Znajdź swój własny, skuteczny styl zarządzania () w cenie 37.60 zł.

Dobry lider - zarządzanie ludźmi