W kategorii Bezpieczeństwo mamy około 179 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Społeczeństwo nadzorowane (), Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce (, ), Strefy cyberwojny (, ), Bezpiecznie już było. Jak żyć w świecie sieci, terrorystów i ciągłej niepewności (, ), Odliczając do dnia zero. Stuxnet, czyli prawdziwa historia cyfrowej broni ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Bezpieczeństwo są Bezpieczeństwo Polski w XX i XXI wieku (, ), Determinanty bezpieczeństwa militarnego państwa - międzynarodowy transfer broni i technologii militarnych (), Udział zaplecza badawczo-rozwojowego przemysłu obronnego w rozwoju i modernizacji uzbrojenia (, , ), Internal security special issue 100 anniversary of Poland's regaining independence (), Wybrane elementy taktyki werbowania i współpracy z osobowymi źródłami informacji ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Społeczeństwo nadzorowane () w cenie 28.87 zł, Jerzy Dziewulski o terrorystach w Polsce (, ) w cenie 23.75 zł, Strefy cyberwojny (, ) w cenie 19.61 zł, Bezpiecznie już było. Jak żyć w świecie sieci, terrorystów i ciągłej niepewności (, ) w cenie 19.90 zł, Odliczając do dnia zero. Stuxnet, czyli prawdziwa historia cyfrowej broni () w cenie 19.90 zł.

Bezpieczeństwo