W kategorii Architektura mamy około 76 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Walka o ulice (, ), Bohdan Pniewski - warszawski architekt XX wieku (), Gdańsk Kazimierza Macura. Z historii konserwacji i odbudowy zabytków w latach 1936-2000 (), Odcienie szarości. Architekci i polityka w PRL-u (), Dobre i złe adresy. Szkice z dziejów mieszkania i jego otoczenia w XVII-XXI w ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Architektura są Architektura mieszkaniowa lat siedemdziesiątych w Rzeszowie na przykładzie wybranych osiedli (), Formy wspornikowe w architekturze domów indywidualnych (), Skawina w okresie zaborów (1772-1918). Urbanistyka i artchitektura miasta (), Epoka spektaklu. Perypetie architektury i miasta XXI wieku (), Budowanie nad Bałtykiem. Studia z architektury i sztuki Gdańska, Pomorza i Żmudzi ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Walka o ulice (, ) w cenie 25.60 zł, Bohdan Pniewski - warszawski architekt XX wieku () w cenie 8.00 zł, Gdańsk Kazimierza Macura. Z historii konserwacji i odbudowy zabytków w latach 1936-2000 () w cenie 29.41 zł, Odcienie szarości. Architekci i polityka w PRL-u () w cenie 22.30 zł, Dobre i złe adresy. Szkice z dziejów mieszkania i jego otoczenia w XVII-XXI w () w cenie 15.00 zł.

Architektura