W kategorii Szybkie czytanie i nauka mamy około 145 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ), Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ), Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ), Naucz się uczyć (), Jak zostałem geniuszem pamięci ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Szybkie czytanie i nauka są ASAP. Jak nauczyć się języka obcego tak szybko, jak to możliwe (), Naucz się uczyć (), Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą (), Jak szybko zapamiętać kłopotliwe pierwiastki (), Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ) w cenie 12.72 zł, Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ) w cenie 28.20 zł, Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ) w cenie 8.13 zł, Naucz się uczyć () w cenie 18.74 zł, Jak zostałem geniuszem pamięci () w cenie 19.37 zł.

Szybkie czytanie i nauka