W kategorii Szybkie czytanie i nauka mamy około 139 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ), Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ), Odkryj moc swojego umysłu (), Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach (), Sekrety kreatywnego myślenia ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Szybkie czytanie i nauka są Jak zdać maturę nie lubiąc matematyki. Wydanie II (), Jak uczyć się szybciej i skuteczniej (, ), Projektowanie metod dydaktycznych. Efektywne strategie edukacyjne. Wydanie II (), Jak nauczyłem się ośmiu języków obcych (), Wielki Karol i Mały Lolek ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ) w cenie 12.18 zł, Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ) w cenie 7.65 zł, Odkryj moc swojego umysłu () w cenie 7.00 zł, Superskuteczne strategie opanowania języków obcych. Twój prywatny coach () w cenie 30.30 zł, Sekrety kreatywnego myślenia () w cenie 21.70 zł.

Szybkie czytanie i nauka