W kategorii Szybkie czytanie i nauka mamy około 143 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ), Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ), Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ), Sekrety poliglotów (), Jak uczyć się szybciej i skuteczniej (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Szybkie czytanie i nauka są Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą (), Jak szybko zapamiętać kłopotliwe pierwiastki (), Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ), ZRÓB TO SAM - jak samodzielnie i bezpłatnie nauczyć się języka angielskiego (), Jak zdać maturę nie lubiąc matematyki. Wydanie II ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Więcej niż słówka. Rozmowa z poliglotą Marlonem Couto Ribeiro (, ) w cenie 12.72 zł, Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ) w cenie 30.55 zł, Historia. Matura. Ćwiczenia w analizie tekstów źródłowych (, ) w cenie 8.13 zł, Sekrety poliglotów () w cenie 15.92 zł, Jak uczyć się szybciej i skuteczniej (, ) w cenie 20.57 zł.

Szybkie czytanie i nauka