W kategorii Zarządzanie mamy około 1120 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Współczesne dylematy zarządzania rozwojem miast (), 70 sposobów na rozkochanie KLIENTA... w Twoim e-biznesie (), Zarządzanie treścią. Strategie i narzędzia (), Rework (, ), Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zarządzanie są Jakość produktów i usług - perspektywa rynku komercyjnego i sektora administracji publicznej (), Wizualna strona biznesu. Jak przekonywać, przewodzić i sprzedawać za pomocą rysunków (), Współczesne przedsiębiorstwo a wyzwania gospodarki światowej (), Samorządowa instytucja kultury (), Koszty i wyniki w systemie controllingu w przedsiębiorstwach usług logistycznych ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Współczesne dylematy zarządzania rozwojem miast () w cenie 21.12 zł, 70 sposobów na rozkochanie KLIENTA... w Twoim e-biznesie () w cenie 31.92 zł, Zarządzanie treścią. Strategie i narzędzia () w cenie 47.20 zł, Rework (, ) w cenie 31.92 zł, Pracować inaczej. Nowatorski model organizacji inspirowany kolejnym etapem rozwoju ludzkiej świadomości () w cenie 39.32 zł.

Zarządzanie