W kategorii Zarządzanie mamy około 1326 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Mit przedsiębiorczości (), Sztuka wojny. Wydanie III (, ), Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ), Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek (), Szef, który myśli, bo warto i się opłaca ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zarządzanie są Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji (), Failed Agile Transformations (), Współtworzenie wartości z konsumentami w środowisku wirtualnym (), Praktyki performance management w kontekście wymogów koncepcji lean w środowisku usług (), Organizacja systemów produkcyjnych (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Mit przedsiębiorczości () w cenie 26.00 zł, Sztuka wojny. Wydanie III (, ) w cenie 20.64 zł, Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł, Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek () w cenie 34.30 zł, Szef, który myśli, bo warto i się opłaca () w cenie 29.50 zł.

Zarządzanie