W kategorii Rodzina mamy około 542 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców (, , ), Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych (), Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci (), Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły (, ), Samo sedno - Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Rodzina są Będę Mamą! (), Razem odkrywamy Boga. Jak przekazywać wiarę dzieciom (, ), Zabawa w uważność. 60 oryginalnych gier i zabaw. Mindfulness i medytacja dla dzieci, młodzieży i rodzin (), Mały smakosz (, ), Porozumienie ponad pokoleniami. Rodzinny uniwersytet trzeciego wieku ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców (, , ) w cenie 19.71 zł, Finansowy Ninja - przewodnik po finansach osobistych () w cenie 69.90 zł, Nie z miłości. Mądrzy rodzice - silne dzieci () w cenie 19.68 zł, Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły (, ) w cenie 22.62 zł, Samo sedno - Trudne emocje u dzieci. Jak wspólnie rozwiązywać problemy w domu i w szkole () w cenie 23.81 zł.

Rodzina