W kategorii Gotowanie, diety mamy około 854 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Wściekły kucharz. Cała prawda o zdrowym jedzeniu i modnych dietach (), Nauka w kuchni: Przełomowe historie sztuki kulinarnej (), Jelita wiedzą lepiej (), Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem (, ), Kapłony i szczeżuje: Opowieści o zapomnianej kuchni polskiej (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Gotowanie, diety są Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji (), Co zrobić, żeby szybko schudnąć nie robiąc sobie krzywdy? (), Koniec problemów z tarczycą (), Możesz jeść wszystko! Zdrowe odżywianie. Fakty i mity (, ), Uczta małego alergika ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Wściekły kucharz. Cała prawda o zdrowym jedzeniu i modnych dietach () w cenie 14.90 zł, Nauka w kuchni: Przełomowe historie sztuki kulinarnej () w cenie 27.35 zł, Jelita wiedzą lepiej () w cenie 23.99 zł, Jak nie umrzeć przedwcześnie. Co jeść, aby dłużej cieszyć się zdrowiem (, ) w cenie 31.90 zł, Kapłony i szczeżuje: Opowieści o zapomnianej kuchni polskiej (, ) w cenie 26.58 zł.

Gotowanie, diety