W kategorii Social media mamy około 68 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie (), Przebij się! (), #Zapytaj Garyego (), Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami (), Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Przebij się! (), Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wydanie II (), Video marketing w mediach społecznościowych (), Content Marketing i Social Media (), Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty. Wydanie 2 rozszerzone ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie () w cenie 31.92 zł, Przebij się! () w cenie 44.00 zł, #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami () w cenie 17.96 zł, Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają () w cenie 23.92 zł.

Social media