W kategorii Social media mamy około 67 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie (), #Zapytaj Garyego (), E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ), Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami (), Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wydanie II (), Video marketing w mediach społecznościowych (), Content Marketing i Social Media (), Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty. Wydanie 2 rozszerzone (), Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 2 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie () w cenie 31.92 zł, #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ) w cenie 31.13 zł, Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami () w cenie 35.92 zł, Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają () w cenie 23.92 zł.

Social media