W kategorii Social media mamy około 66 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie (), Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty. Wydanie 2 rozszerzone (), #Zapytaj Garyego (), Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają (), Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Video marketing w mediach społecznościowych (), Content Marketing i Social Media (), Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty. Wydanie 2 rozszerzone (), Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 2 (), Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 1 ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie () w cenie 31.92 zł, Skuteczne social media. Prowadź działania, osiągaj zamierzone efekty. Wydanie 2 rozszerzone () w cenie 24.50 zł, #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, Hejtoholik, czyli jak zaszczepić się na hejt, nie wpaść w pułapkę obgadywania oraz nauczyć zarabiać na tych, którzy Cię oczerniają () w cenie 23.92 zł, Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami () w cenie 35.92 zł.

Social media