W kategorii Social media mamy około 62 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie (), #Zapytaj Garyego (), E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ), Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw (), Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Social media są Media społecznościowe. Dialog w cyberprzestrzeni. T. 1 (), Tajniki Konwersji. Jak zmienić potencjalnego klienta w zadowolonego nabywcę (), Cyfrowe ślady. Jest się czego bać (), Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych (), Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie () w cenie 31.92 zł, #Zapytaj Garyego () w cenie 35.01 zł, E-marketing. Współczesne trendy. Pakiet startowy (, ) w cenie 36.33 zł, Twoja firma w social mediach. Podręcznik marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw () w cenie 29.60 zł, Fast text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę () w cenie 29.60 zł.

Social media