W kategorii PowerPoint mamy około 25 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację (), Slajd:ologia. Nauka i sztuka tworzenia genialnych prezentacji (), Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego. Wydanie 2 (, ), Profesjonalna prezentacja multimedialna. Jak uniknąć 27 najczęściej popełnianych błędów (), MS Office 2016 PL w biurze i nie tylko ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii PowerPoint są Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację (), Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego. Wydanie 2 (, ), ABC komputera. Wydanie XI (), Microsoft PowerPoint 2016 Krok po kroku (), Microsoft PowerPoint 2013 Krok po kroku (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Pokaż, opowiedz i zainteresuj. Jak przygotować i przeprowadzić niezwykłą prezentację () w cenie 19.95 zł, Slajd:ologia. Nauka i sztuka tworzenia genialnych prezentacji () w cenie 41.40 zł, Mistrzowskie prezentacje. Slajdowy poradnik mówcy doskonałego. Wydanie 2 (, ) w cenie 23.94 zł, Profesjonalna prezentacja multimedialna. Jak uniknąć 27 najczęściej popełnianych błędów () w cenie 14.50 zł, MS Office 2016 PL w biurze i nie tylko () w cenie 59.00 zł.

PowerPoint