W kategorii Podstawy obsługi komputera mamy około 29 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Montaż komputera PC. Ilustrowany przewodnik. Wydanie II (, ), Komputer dla seniorów. Informatyka dla bystrzaków (), Testuj oprogramowanie jak Google. Metody automatyzacji (, , ), Word i Excel. Dla seniorów (, ), Cyfrowy świat seniora. Zaprzyjaźnij się z Internetem ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Podstawy obsługi komputera są Cyfrowy świat seniora. Zaprzyjaźnij się z Internetem (), Cyfrowy świat seniora. Bezpiecznie w internecie (), Od zera do ECeDeeLa Standard. S1-S3 (, ), ECDL. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Przewodnik. Tom II (), Od zera do ECeDeeLa BASE (, , , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Montaż komputera PC. Ilustrowany przewodnik. Wydanie II (, ) w cenie 18.32 zł, Komputer dla seniorów. Informatyka dla bystrzaków () w cenie 34.49 zł, Testuj oprogramowanie jak Google. Metody automatyzacji (, , ) w cenie 53.60 zł, Word i Excel. Dla seniorów (, ) w cenie 34.90 zł, Cyfrowy świat seniora. Zaprzyjaźnij się z Internetem () w cenie 10.43 zł.

Podstawy obsługi komputera