W kategorii Moodle mamy około 7 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną (), Moodle. Stwórz własny serwis e-learningowy (), Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone (), Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową (), Moodle. Ćwiczenia praktyczne ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Moodle są Using Moodle. Teaching with the Popular Open Source Course Management System. 2nd Edition (, ), Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone (), E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną (), Tworzenie serwisów e-learningowych z Moodle 1.9 (), Moodle. Ćwiczenia praktyczne ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są E-learning w edukacji. Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną () w cenie 49.00 zł, Moodle. Stwórz własny serwis e-learningowy () w cenie 29.90 zł, Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową. Wydanie II rozszerzone () w cenie 63.20 zł, Moodle dla nauczycieli i trenerów. Zaplanuj, stwórz i rozwijaj platformę e-learningową () w cenie 55.20 zł, Moodle. Ćwiczenia praktyczne () w cenie 29.00 zł.

Moodle