W kategorii Kompetencje osobiste mamy około 476 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Psychologia nauczania, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed publicznością (), Zawód tester (), Zawód: zwycięzca (), 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania (), Liderki biznesu. Jak zwyciężać i zmieniać świat ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Kompetencje osobiste są Sztuka komunikacji dla bystrzaków (), Świeże podejście do e-mail marketingu. Wydanie II (), Tajniki Konwersji. Jak zmienić potencjalnego klienta w zadowolonego nabywcę (), Przewodnik bankiera. Vademecum wiedzy o bankowości. 3 wydanie (, , ), Sztuka coachingu. Zbiór narzędzi i wskazówek (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Psychologia nauczania, czyli jak skutecznie prowadzić szkolenia, zarządzać grupami i występować przed publicznością () w cenie 39.20 zł, Zawód tester () w cenie 21.00 zł, Zawód: zwycięzca () w cenie 23.54 zł, 36 forteli. Chińska sztuka podstępu, układania planów i skutecznego działania () w cenie 32.90 zł, Liderki biznesu. Jak zwyciężać i zmieniać świat () w cenie 27.30 zł.

Kompetencje osobiste