W kategorii Grafika komputerowa mamy około 80 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań (), Adobe Illustrator CC/CC PL. Oficjalny podręcznik (), Po co ci logo? (), GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Grafika komputerowa są Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona (), InDesign i tekst (), Lekcje typografii. Przykłady i ćwiczenia dla projektantów (), Adobe InDesign CC/CC PL. Projektowanie multimediów i publikacji do druku (, , ), Bitmapowa grafika komputerowa. Wprowadzenie do programu GIMP 2.8 (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ) w cenie 32.90 zł, Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań () w cenie 47.20 zł, Adobe Illustrator CC/CC PL. Oficjalny podręcznik () w cenie 63.20 zł, Po co ci logo? () w cenie 22.82 zł, GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu () w cenie 79.00 zł.

Grafika komputerowa