W kategorii Grafika komputerowa mamy około 78 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Programowanie gier 3D. Wprowadzenie do technologii DirectX 11 (), Blender. Od planowania, modelowania oraz teksturowania do animacji i renderingu. Praktyczne projekty (), Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona (), Google SketchUp. Ćwiczenia praktyczne (), Blender. Praktyczny przewodnik po modelowaniu, rzeźbieniu i renderowaniu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Grafika komputerowa są Lekcje typografii. Przykłady i ćwiczenia dla projektantów (), Adobe InDesign CC/CC PL. Projektowanie multimediów i publikacji do druku (, , ), Bitmapowa grafika komputerowa. Wprowadzenie do programu GIMP 2.8 (, ), Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Digitalizacja dla początkujących ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Programowanie gier 3D. Wprowadzenie do technologii DirectX 11 () w cenie 103.20 zł, Blender. Od planowania, modelowania oraz teksturowania do animacji i renderingu. Praktyczne projekty () w cenie 49.00 zł, Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona () w cenie 54.89 zł, Google SketchUp. Ćwiczenia praktyczne () w cenie 19.92 zł, Blender. Praktyczny przewodnik po modelowaniu, rzeźbieniu i renderowaniu () w cenie 69.00 zł.

Grafika komputerowa