W kategorii Grafika komputerowa mamy około 78 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona (), Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podręcznik (), Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie III (), DTP. Od projektu aż po druk. O współpracy grafika z drukarzem (), Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Grafika komputerowa są Lekcje typografii. Przykłady i ćwiczenia dla projektantów (), Adobe InDesign CC/CC PL. Projektowanie multimediów i publikacji do druku (, , ), Bitmapowa grafika komputerowa. Wprowadzenie do programu GIMP 2.8 (, ), Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Digitalizacja dla początkujących ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona () w cenie 54.89 zł, Photoshop CS6/CS6 PL. Nieoficjalny podręcznik () w cenie 149.00 zł, Kompendium DTP. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i Acrobat w praktyce. Wydanie III () w cenie 159.20 zł, DTP. Od projektu aż po druk. O współpracy grafika z drukarzem () w cenie 59.00 zł, Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik () w cenie 61.60 zł.

Grafika komputerowa