W kategorii Grafika komputerowa mamy około 79 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona (), Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań (), Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ), Po co ci logo? (), GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Grafika komputerowa są InDesign i tekst (), Lekcje typografii. Przykłady i ćwiczenia dla projektantów (), Adobe InDesign CC/CC PL. Projektowanie multimediów i publikacji do druku (, , ), Bitmapowa grafika komputerowa. Wprowadzenie do programu GIMP 2.8 (, ), Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Logo Design Love. Tworzenie genialnych logotypów. Nowa odsłona () w cenie 54.89 zł, Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań () w cenie 47.20 zł, Piksele, wektory i inne stwory. Grafika komputerowa dla dzieci (, ) w cenie 32.90 zł, Po co ci logo? () w cenie 23.20 zł, GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu () w cenie 79.00 zł.

Grafika komputerowa