W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 40 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III (), 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach (), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), UX for Beginners. A Crash Course in 100 Short Lessons (), Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Od pomysłu do przemysłu. Projekty IT w praktyce (), UX w projektowaniu witryn internetowych (, ), Badanie UX. Praktyczne techniki projektowania bezkonkurencyjnych produktów (, ), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III () w cenie 39.20 zł, 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach () w cenie 49.00 zł, Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku () w cenie 39.20 zł, UX for Beginners. A Crash Course in 100 Short Lessons () w cenie 83.37 zł, Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów () w cenie 59.00 zł.

Funkcjonalność stron