W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 40 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III (), Projektowanie nawigacji strony WWW. Optymalizacja funkcjonalności witryny (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine (, ), Projektowanie WWW. Księga pomysłów. #2 ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Od pomysłu do przemysłu. Projekty IT w praktyce (), UX w projektowaniu witryn internetowych (, ), Badanie UX. Praktyczne techniki projektowania bezkonkurencyjnych produktów (, ), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III () w cenie 19.90 zł, Projektowanie nawigacji strony WWW. Optymalizacja funkcjonalności witryny () w cenie 19.90 zł, Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów () w cenie 29.90 zł, Projektowanie witryn internetowych User eXperience. Smashing Magazine (, ) w cenie 19.90 zł, Projektowanie WWW. Księga pomysłów. #2 () w cenie 19.90 zł.

Funkcjonalność stron