W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 37 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III (), Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów (), 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach (), Wydajne witryny internetowe. Przyspieszanie działania serwisów WWW (), Usability w e-biznesie. Co kieruje Twoim klientem? ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Designing for Emerging Technologies. UX for Genomics, Robotics, and the Internet of Things (), Building the Realtime User Experience (), Effective UI. The Art of Building Great User Experience in Software (, , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III () w cenie 49.00 zł, Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów () w cenie 59.00 zł, 100 rzeczy, które każdy projektant powinien wiedzieć o potencjalnych klientach () w cenie 49.00 zł, Wydajne witryny internetowe. Przyspieszanie działania serwisów WWW () w cenie 29.00 zł, Usability w e-biznesie. Co kieruje Twoim klientem? () w cenie 37.00 zł.

Funkcjonalność stron