W kategorii Funkcjonalność stron mamy około 38 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów (), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Optymalizacja serwisów internetowych. Tajniki szybkości, skuteczności i wyszukiwarek ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Funkcjonalność stron są Badanie UX. Praktyczne techniki projektowania bezkonkurencyjnych produktów (, ), Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku (), Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów (), Designing for Emerging Technologies. UX for Genomics, Robotics, and the Internet of Things (), Building the Realtime User Experience ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów () w cenie 59.00 zł, Strategia UX. Jak tworzyć innowacyjne produkty cyfrowe, które spotkają się z uznaniem rynku () w cenie 39.20 zł, Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie III () w cenie 39.20 zł, Mapowanie wrażeń. Kreowanie wartości za pomocą ścieżek klienta, schematów usług i diagramów () w cenie 55.20 zł, Optymalizacja serwisów internetowych. Tajniki szybkości, skuteczności i wyszukiwarek () w cenie 47.20 zł.

Funkcjonalność stron