W kategorii Elektronika mamy około 100 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość (), Elektronika dla bystrzaków. Wydanie II (, ), Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo (), Elektronika z wykorzystaniem Arduino i Rapsberry Pi. Receptury (), Wprowadzenie do Raspberry Pi, wyd. II (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Elektronika są Robotization of production processes (, ), Zostań mistrzem Arduino. Projekty dla początkujących i zaawansowanych - PRZEDSPRZEDAŻ (), Drony. Wprowadzenie. Technologie. Zastosowania (), JavaScript w praktyce. Stwórz twitterowego bota, system sygnalizacyjny LED i inne projekty z użyciem Node.js i Raspberry Pi (), Raspberry Pi Zero W. Kontrolery, czujniki, sterowniki i gadżety ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Nieuniknione. Jak inteligentne technologie zmienią naszą przyszłość () w cenie 19.90 zł, Elektronika dla bystrzaków. Wydanie II (, ) w cenie 14.90 zł, Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo () w cenie 22.33 zł, Elektronika z wykorzystaniem Arduino i Rapsberry Pi. Receptury () w cenie 29.90 zł, Wprowadzenie do Raspberry Pi, wyd. II (, ) w cenie 24.20 zł.

Elektronika