W kategorii Edycja zdjęć mamy około 36 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów (), Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań (), Photoshop. Profesjonalny retusz i fotomontaż (), Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki (), Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby'ego ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edycja zdjęć są Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II - PRZEDSPRZEDAŻ (), Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów (), Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie VIII (), Profesjonalna fotografia ślubna. Od perfekcyjnego warsztatu do dochodowego biznesu. Wydanie II zmienione (), Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów () w cenie 103.20 zł, Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań () w cenie 47.20 zł, Photoshop. Profesjonalny retusz i fotomontaż () w cenie 53.60 zł, Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki () w cenie 31.92 zł, Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby'ego () w cenie 39.00 zł.

Edycja zdjęć