W kategorii Edycja zdjęć mamy około 36 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II (), Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów (), Mistrzowskie ujęcia. Tim Grey o perfekcyjnej obróbce zdjęć (), Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki (), Photoshop. Profesjonalny retusz i fotomontaż ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edycja zdjęć są Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II (), Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów (), Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć. Wydanie VIII (), Profesjonalna fotografia ślubna. Od perfekcyjnego warsztatu do dochodowego biznesu. Wydanie II zmienione (), Jak to zrobić w Lightroomie? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II () w cenie 29.90 zł, Adobe Photoshop Lightroom Classic CC. Podręcznik dla fotografów () w cenie 29.90 zł, Mistrzowskie ujęcia. Tim Grey o perfekcyjnej obróbce zdjęć () w cenie 14.90 zł, Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Najlepsze wskazówki () w cenie 14.90 zł, Photoshop. Profesjonalny retusz i fotomontaż () w cenie 19.90 zł.

Edycja zdjęć