W kategorii Zasoby ludzkie (HR) mamy około 400 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to iGen (), Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania (), Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie (), Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone (, ), Firma jako CAŁOŚĆ (, ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Zasoby ludzkie (HR) są Gospodarowanie czasem pracy jako stymulator aktywności zawodowej osób starszych (), Pracownik zostaje "po godzinach"- kiedy oznacza to powstanie nadgodzin? (), Jak czasowo powierzyć pracownikowi wykonywanie innej pracy. 10 problemów z praktyki pracodawców (), Rekrutacja i selekcja personelu. Wydanie 4 (), Zarządzanie ludźmi w organizacjach XXI wieku. Wybrane aspekty zaangażowania organizacyjnego ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są iGen () w cenie 19.90 zł, Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania () w cenie 19.90 zł, Liderzy jedzą na końcu. Dlaczego niektóre zespoły potrafią świetnie współpracować, a inne nie () w cenie 14.90 zł, Psychologia szefa 1. Szef to zawód. Wydanie III rozszerzone (, ) w cenie 38.50 zł, Firma jako CAŁOŚĆ (, ) w cenie 29.90 zł.

Zasoby ludzkie (HR)