W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1800 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ), ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ), Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej (), Edukacja elementarna i elementarze porozbiorowe w II Rzeczypospolitej ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Kompetencje organów szkoły po 1 września 2017 r (), Edukacja polonistyczna jako zobowiązanie. Powszechność i elitarność polonistyki. T. 1 (, , , ), Edukacja polonistyczna jako zobowiązanie. Powszechność i elitarność polonistyki. T. 2 (, , , ), Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą (), Wypalone dzieci. O presji osiągnięć i pogoni za sukcesem ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ) w cenie 21.60 zł, ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 11.75 zł, Jak się uczymy? 26 naukowo potwierdzonych mechanizmów (, , ) w cenie 30.55 zł, Obraz szkoły w II połowie XIX wieku w zaborze rosyjskim w świetle pamiętników i literatury pięknej () w cenie 12.60 zł, Edukacja elementarna i elementarze porozbiorowe w II Rzeczypospolitej () w cenie 16.83 zł.

Edukacja i pedagogika