W kategorii Edukacja i pedagogika mamy około 1770 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to ...I nigdy nie chodziłem do szkoły (), Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ), Wielka księga cipek. Wersja bez cenzury (, ), Przywileje fundacyjne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przywilej nadania szlachectwa jego profesorom (), Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Edukacja i pedagogika są Reforma oświaty - praktyczne rady. 38 zmian w ustawie o systemie oświaty. 30 planowanych nowości w Karcie Nauczyciela. 29 problemów dotyczących reformy z rozwiązaniami (, , , ), 6 filarów poczucia własnej wartości (), Dydaktyka specjalna. Od systematyki do projektowania dydaktyk specjalistycznych (), Dydaktyka specjalna. Od wzorca do interpretacji (), Nowy obowiązkowy dokument: program wychowawczo-profilaktyczny. Poradnik dyrektora szkoły ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są ...I nigdy nie chodziłem do szkoły () w cenie 13.21 zł, Ratuj Maluchy. Rodzicielska rewolucja (, ) w cenie 21.60 zł, Wielka księga cipek. Wersja bez cenzury (, ) w cenie 15.67 zł, Przywileje fundacyjne Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przywilej nadania szlachectwa jego profesorom () w cenie 10.85 zł, Agresja - nowe tabu? Dlaczego jest potrzebna nam i naszym dzieciom? () w cenie 20.47 zł.

Edukacja i pedagogika