W kategorii Słowniki, encyklopedie, albumy mamy około 295 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Fotografie, które nie zmieniły świata (), Żółw przypomniany. Przewodnik po Świecie Dysku uaktualniony aż do „Niucha” (, ), Polscy święci (), Słownik architektów, inżynierów i budowniczych związanych z Katowicami w okresie międzywojennym (), Leksykon Piłsudczykowski, Tom 1. Słownik biograficzny A-Ł ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Słowniki, encyklopedie, albumy są Słownik ortograficzny PWN (), Yinglish (), Słownik finansowo-handlowy angielsko-polski i polsko-angielski. Financial and commercial dictionary English-Polish and Polish-English (), Angielsko-polski tematyczny leksykon rachunkowości, rewizji finansowej i podatków (), Słownik medyczny interny angielsko-polski ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Fotografie, które nie zmieniły świata () w cenie 33.74 zł, Żółw przypomniany. Przewodnik po Świecie Dysku uaktualniony aż do „Niucha” (, ) w cenie 13.39 zł, Polscy święci () w cenie 15.99 zł, Słownik architektów, inżynierów i budowniczych związanych z Katowicami w okresie międzywojennym () w cenie 11.07 zł, Leksykon Piłsudczykowski, Tom 1. Słownik biograficzny A-Ł () w cenie 25.88 zł.

Słowniki, encyklopedie, albumy