W kategorii Słowniki, encyklopedie, albumy mamy około 284 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Fotografie, które nie zmieniły świata (), Żółw przypomniany. Przewodnik po Świecie Dysku uaktualniony aż do „Niucha” (, ), Polscy święci (), Słownik architektów, inżynierów i budowniczych związanych z Katowicami w okresie międzywojennym (), Stare cywilizacje słynne budowle ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Słowniki, encyklopedie, albumy są Fotografie, które nie zmieniły świata (), Język angielski w polskiej leksykografii. Słowniki przekładowe lingwistyczne i encyklopedyczne, wydane w latach 1782 - 2012 (), Słownik pisarzy śląskich. T. 5 (, ), Słownik pedagogiki specjalnej (), Słownik rachunkowości, audytu i podatków. Angielsko-polski/Polsko-angielski. 3 wydanie ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Fotografie, które nie zmieniły świata () w cenie 35.99 zł, Żółw przypomniany. Przewodnik po Świecie Dysku uaktualniony aż do „Niucha” (, ) w cenie 20.48 zł, Polscy święci () w cenie 15.74 zł, Słownik architektów, inżynierów i budowniczych związanych z Katowicami w okresie międzywojennym () w cenie 17.68 zł, Stare cywilizacje słynne budowle () w cenie 7.88 zł.

Słowniki, encyklopedie, albumy