W kategorii Informatyka mamy około 4123 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Antisocial media. Jak Facebook oddala nas od siebie i zagraża demokracji (), Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (), Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty (), Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament (), Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ).

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Informatyka są Struktury danych i algorytmy w języku C#. Projektowanie efektywnych aplikacji - PRZEDSPRZEDAŻ (), Python dla zupełnie początkujących. Owoce programowania. Wydanie IV (), Wprowadzenie do systemów baz danych. Wydanie VII - PRZEDSPRZEDAŻ (, ), Jak to zrobić w Lightroomie Classic? Najkrótsze drogi do najlepszych rozwiązań. Wydanie II - PRZEDSPRZEDAŻ (), Bezpieczeństwo sieci komputerowych ().

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Antisocial media. Jak Facebook oddala nas od siebie i zagraża demokracji () w cenie 17.90 zł, Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ () w cenie 119.20 zł, Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty () w cenie 55.20 zł, Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament () w cenie 103.20 zł, Projekt Feniks. Powieść o IT, modelu DevOps i o tym, jak pomóc firmie w odniesieniu sukcesu (, , ) w cenie 39.20 zł.

Informatyka