W kategorii Informatyka mamy około 4022 pozycji. Najpopularniejsze ebooki w tej kategorii to Komputerowy detektyw (), Jak działa Google (, , ), Odliczając do dnia zero. Stuxnet, czyli prawdziwa historia cyfrowej broni (), Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie (), Sergey Brin i Larry Page o sobie. Chłopcy od Google'a ().

Najnowszymi ebooki dodanymi w kategorii Informatyka są Drukowanie analiz - zaawansowane ustawienia (), Algorytmy i struktury danych (, , ), Projektowanie systemów rozproszonych. Wzorce i paradygmaty dla skalowalnych, niezawodnych usług - PRZEDSPRZEDAŻ (), Head First PMP. A Learner's Companion to Passing the Project Management Professional Exam. 4th Edition (, ), Deep Learning. Uczenie głębokie z językiem Python. Sztuczna inteligencja i sieci neuronowe - PRZEDSPRZEDAŻ (, , , ).

W tej kategorii najbardziej popularne promocyjne ebooki są Komputerowy detektyw () w cenie 37.60 zł, Jak działa Google (, , ) w cenie 19.17 zł, Odliczając do dnia zero. Stuxnet, czyli prawdziwa historia cyfrowej broni () w cenie 31.92 zł, Twitter. Prawdziwa historia o bogactwie, władzy, przyjaźni i zdradzie () w cenie 31.92 zł, Sergey Brin i Larry Page o sobie. Chłopcy od Google'a () w cenie 23.99 zł.

Informatyka