Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg-Wolańska (ur. 9 maja 1969 w Białymstoku)

Jak statki na niebie (...) chciałoby się zaśpiewać, słysząc imię i nazwisko tej polskiej pisarki, modelki i dziennikarki. Fakt, że wystąpiła w kultowym teledysku zespołu De Mono, jest tak samo niepodważalny, jak to, że od kilku ładnych lat na swoim blogu uczy, bawi i inspiruje sporą rzeszę czytelników, szczególnie tych zainteresowanych zdrowiem i duchowością. W parze z urodą emerytowanej już modelki lat 90. i aktorki idzie olbrzymia wiedza ugruntowana studiami dziennikarskimi i kulturoznawczymi oraz doświadczenie życiowe, jako żony i mamy. Zdrowie, szczęście, miłość. Po prostu samo życie. To tematy, które Agnieszka Maciąg najbardziej lubi poruszać w swoim pisarstwie.

W e-bookach: Smak życia, Smak zdrowia, Smak świąt, odnajdziemy przepisy zaprawione głęboką potrzebą duchowości, szczyptą refleksji nad relacjami i emocjami i okraszone sporą dawką doświadczeń własnych. Smak życia podsunie nam propozycję zwrotu w kierunku natury, który może stać się wspaniałym, nowym początkiem świadomego i pełnego prostych przyjemności życia. Czerpanie garściami z medycyny naturalnej, korzystanie z dobroczynnych właściwości darów natury, a to wszystko w imię dobrej energii w życiu, pozbawionym antybiotyków i chemii. Takie zapewnienie otrzymamy, czytając Smak zdrowia, który podobnie jak e-book Smak świąt, pomoże oczyścić i ocieplić atmosferę, szczególnie w zimowe dni, a w pozostałą część roku pozwoli smakować życie w jego zdrowym i czystym wydaniu. W e-booku Miłość ścieżki do wolności autorka pisze z miłością o miłości. Kierowana do kobiet, na kanwie osobistych trudnych doświadczeń Agnieszki Maciąg, przemówi do czytelniczek, które pragną zbudować trwałe i wartościowe relacje z bliskimi, mimo nadarzających się kryzysów. Zaś w Pełni życia pokaże, czym jest i jak wejść na ścieżkę do samoakceptacji i szczęścia. Dla fanów bloga autorka przygotowała Twój dobry rok, w którym zebrała w formie poradnika, pamiętnika i dziennika motywacyjnego wszystko to, co pomoże wsłuchać się w głos serca. W e-booku Rozmaryn i róże: Podróż do samej siebie, namawia i motywuje do spełniania marzeń, życie w zgodzie ze sobą i nieunikanie kolców, które są niezbędne do wzniesienia się na wyższy poziom rozwoju.

Sięgając po e-booki Agnieszki Maciąg, masz gwarancję sporej dawki literatury psychologicznej, z której dowiesz się, że nieodłącznym elementem samodoskonalenia jest budowa relacji, czy życie w zgodzie z naturą.