Andrzej Bubrowiecki

Jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Trener rozwoju osobistego, prelegent, trener i konsultant w biznesie. Ekspert w dziedzinie twórczego wykorzystania umysłu, doskonalenia pamięci, kreatywnego myślenia, nowoczesnych metod uczenia się.
Twórca programów szkoleniowych: „Pamięć i kreatywność – wrota do sukcesu w XXI wieku”, „Działaj skutecznie – sztuka zarządzania sobą w czasie”.
Od dziesięciu lat zajmuje się tworzeniem i wykorzystaniem skutecznych strategii oraz technik osiągania sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Wykorzystuje w nich wiedzę z zakresu psychologii, pedagogiki, socjologii, filozofii, biznesu, sportu i neurolingwistycznego programowania. Jest zwolennikiem i propagatorem tezy, że każdy człowiek ma niezwykły potencjał, który może się nauczyć wykorzystywać. W jego szkoleniach, seminariach i prezentacjach wzięło dotychczas udział ponad 9000 osób.
Pisze regularnie artykuły na portalu Wieszjak. Wystąpił jako ekspert w Radiu Euro, w cyklu programów poświęconych samodoskonaleniu.
Autor publikacji:
- „Popraw swoją pamięć”,
- „Popraw swoją skuteczność”,
- „Popraw swoje życie”,
- „Ale urwał”,
- „Sekrety kreatywnego myślenia”,
- „Ucz się i myśl”,
- „Uczący się umysł”.
- „MNEMObiznes”,
- „Działaj skutecznie!” (również w formie audiobooka),
- „Techniki pamięciowe dla każdego”.
Publikacje dostępne w formie papierowej oraz jako e-booki i audiobooki. 

Andrzej Bubrowiecki