Andrzej Batko

Jest psychologiem klinicznym, doradcą, psychoterapeutą, hipnotyzerem, coachem i trenerem NLP czyli Programowaniem Neuro Lingwistycznym. Studiował psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie uczył się psychoterapii w nurcie pracy z ciałem (w tamtych czasach jego nauczycielami Bioenergetyki byli Jacek Santorski i Wojtek Eichelberger, od których po raz pierwszy dowiedział się o istnieniu NLP.
Ma ponad 25 letnie doświadczenie w pomaganiu ludziom w dokonywaniu ważnych i znaczących zmian w ich życiu. Robi to niezależnie w czasie sesji indywidualnych, warsztatów grupowych, szkoleń, wystąpień oraz za pomocą książek, których jest autorem. Pracował jako psychoterapeuta w UK i w Kanadzie przez prawie 10 lat (od 1990 roku) i robi to od 1996 w Polsce. Przez 5 lat prowadził w Toronto ośrodek treningowy NLP, w którym szkolił w zakresie NLP i hipnozy ericksonowskiej oraz metod pracy w psychoterapii z wykorzystaniem NLP i hipnozy.
Od 1996 roku jest dyrektorem Instytutu Neurolingwistyki w Warszawie i chyba najbardziej znaną osobą kojarzoną z NLP w Polsce. Szkoli praktyków, mistrzów i trenerów NLP oraz profesjonalnych hipnoterapeutów. Prowadzi również szkolenia w zakresie psychologii perswazji i NLP dla licznych organizacji i firm. Znany jest w wąskich kręgach specjalistów jako ekspert, który uczy najnowszych technik wywierania wpływu na ludzi. Jest współautorem "tajnego" podręcznika dla polityków na temat języka perswazji. Z jego usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważna w biznesie jest umiejętność niezauważalnego oddziaływania na myśli, emocje i zachowania innych.
Jest jednym z nielicznych psychologów, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe w psychologii do generowania zysków w biznesie. W Polsce z jego usług korzystają nie tylko firmy farmaceutyczne, banki, specjaliści od marketingu i sprzedaży, lecz szkolił również w zakresie technik perswazji i wywierania wpływu psychologów policyjnych oraz Centralną Grupę Działań Psychologicznych Wojska Polskiego przed wyjazdem do Iraku.

Jest autorem bestsellerowych książek, między innymi:
- „Alchemia uwodzenia. Czyli jak wpływać na umysły, uczucia i zachowanie kobiet”;
- „Alchemia uwodzenia czyli jak hipnotycznie kontrolować umysły, uczucia i zachowanie seksualne kobiet”,
- „Perswazja i NLP. Wideo warsztaty”,
- „Sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji”,
- „Sztuka perswazji”,
- „Sztuka perswazji czyli język wpływu i manipulacji. Warsztaty”,
- „Siła sekretu” ,
- „Haker Umysłów” ,
- „Hipnotyczna prezentacja”;
- „Język perswazji w polityce czyli dlaczego niektórzy politycy zdobywają większość głosów”,
oraz licznych publikacji elektronicznych, audio i wideo.