Popularne wydawnictwa e-booków i audiobooków

  1. Wydawnictwo HarperCollins (ilość ofert: 2421)
  2. Wydawnictwo Prószyński i S-ka (ilość ofert: 1942)
  3. Wydawnictwo W.A.B. (ilość ofert: 1403)
  4. Dom Wydawniczy Rebis (ilość ofert: 994)
  5. Wydawnictwo Zysk i S-ka (ilość ofert: 882)
  6. Wydawnictwo Czarna Owca (ilość ofert: 814)
  7. Wydawnictwo Czarne (ilość ofert: 736)
  8. Wydawnictwo Fabryka Słów (ilość ofert: 614)
  9. Wydawnciwto Bellona (ilość ofert: 492)
  10. Wydawnictwo MAG (ilość ofert: 305)

Aktualne premiery e-booków

27.80 zł
Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey One. Kapitan Steph Michaels zinfiltrował systemy Wolnych Gwiazd na pokładzie przejętego frachtowca. Dowodząc załogą złożoną z jeńców i podając się za korsarza, wyrusza na misję przejęcia cennego surowca z placówki wroga. Wspierany przez swoją Eskadrę Archaniołów,...
25.90 zł
Mistrzowsko pomyślana książka, od której nie można się oderwać. Jack teraz dowodzi – powiedziała matka, idąc po pomoc. – Niedługo wrócę”. Jedenastoletni Jack i jego dwie siostry czekają na poboczu w dusznym, zepsutym samochodzie, kłócąc się, marudząc i grając w zgadywanki. Ale matka nie wraca. I już nigdy nie wróci. Trzy lata później Jack wciąż dowodzi. W tym samym czasie po drugiej stronie miasta młoda kobieta, Catherine, budzi się i znajduje obok ł&oac...
27.90 zł
Co może się wydarzyć, kiedy dawno zaginiona kartka z życzeniami świątecznymi trafi wreszcie do adresata? Czy zapisane na niej słowa mają taką moc, by zmienić czyjeś życie lub obudzić dawno zapomniane uczucia? A może dzięki takiej kartce dopiero narodzi się miłość? Najpopularniejsze polskie autorki literatury obyczajowej przygotowały dla swoich czytelniczek prawdziwą świąteczną niespodziankę – tom najpiękniejszych opowieści o miłości, która narodziła się dzięki świątecznej kartce. W gronie autorek znalazły się: Magd...
27.82 zł
Pierwszy z dwóch tomów opowieści o protoplastach bohaterów sagi "Kobiety z ulicy Grodzkiej". Korzenie zła i narodziny niewieściej siły w bezwzględnych czasach walki o życie, nadzieję i marzenia. W 1831 roku w Galicji wybucha epidemia cholery. Z ogarniętej zarazą wioski ucieka młoda kobieta w ciąży. Kilkanaście lat później jej córka, Magda, urodzona i wychowana w klasztorze benedyktynek, przybywa do Krakowa, aby tam rozpocząć dorosłe życie. Odważna i spragniona wiedz...
28.90 zł
Olbrzymie ambicje i jeszcze większe kłamstewka. Bo w trosce o własne dzieci jesteśmy gotowi na wszystko… "Szkoła geniuszy" to wciągająca i ponadczasowa opowieść o rodzicielskich ambicjach, presji i przywilejach społecznych, idealna dla fanów Liane Moriarty, Nicka Hornby’ego, Toma Perrotty czy Celeste Ng. Przejmująca i trzymająca w napięciu powieść osadzona we współczesnych realiach, w świecie ustosunkowanych, żyjących w luksusie ludzi, na końcu której okaz...

Ostatnio dodane recenzje

19.90 zł
Sylwia Brataniec stworzyła nietypowy kryminał, z rozwijającym się romansem w tle. Momentami jest groźnie, momentami gorąco. Ale bywa również zabawnie. Między innymi dlatego nie jest nudno, choć muszę przyznać szczerze, że przez sam początek trzeba przebrnąć. Akcja rozwija się dosyć mozolnie. Mocnym punktem powieści jest niewątpliwie zakończenie.
Kasia i Książki - Katarzyna Nowak
20.93 zł
Alek Rogoziński zdążył nas przyzwyczaić, do tego, że w swoich książkach wplata wiele zawiłych i humorystycznych wątków. Nieboszczyk sam w domu to bez wątpienia kolejna książka, którą warto dołączyć do bogatej kolekcji komedii kryminalnych. To kolejny kamyczek w karierze Alka, który sprawia, że czytelników rozsadzać będzie chichot podczas poznawania historii pełnej omyłek.
Czyt-NIK - Tomasz Kosik
20.74 zł
autor:
Jeśli Szeptacz Was zachwycił to W cieniu zła wstrząśnie Wami ogromną siłą rażenia. Poczucie grozy i wszechogarniająca mroczna atmosfera to mocny punkt tej historii. Dzięki tej książce autor nie pozostaje w cieniu innych twórców gatunku, lecz zasłużenie wbija się na szczyt przedstawicieli literatury grozy oraz thrillerów psychologicznych.
Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Księgarnie internetowe z e-bookami i audiobookami