Siewca Wiatru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.82 / 5.00
liczba ocen: 9932
Ilość stron (szacowana): 656
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.48 zł
25.49 zł
31.08 zł
31.08 zł
Pozostałe księgarnie
-28% 19.90 zł
24.24 zł
25.49 zł
25.80 zł
26.34 zł
27.97 zł
27.97 zł
31.08 zł
31.08 zł
Opis:

Bóg umarł - stwierdził filozof. A może odszedł? - zapytała pisarka. I postawiła BezPańskie anielskie zastępy w obliczu Armagedonu. Anioły Mai Lidii Kossakowskiej są niepokojąco ludzkie. Palą, piją, piorą się po pyskach, bywają w burdelach, mają niewyparzone gęby, cierpią „na samotność”, są po naszemu pazerne. Jak zauważył recenzent Elkandera: autorka pokazuje, do jakich rzeczy zdolny jest człowiek, który sięgnął po władzę. A fakt, że za przykład służą archaniołowie - aniołowie szczególnie umiłowani przez Boga - świadczy, że stoczyć może się nawet najszlachetniejszy... A wszystko dlatego, że Pan, stwarzając świat, zapowiedział ostateczną walkę ze Złym. Nikt oprócz Niego nie wie kiedy przyjdzie czas. A Pan odszedł. Archaniołowie utrzymują Jego nieobecność w tajemnicy. Czy nie zniszczy ich władza? Czy zdołają ocalić dzieło Pana i siebie samych przed Antykreatorem? Jak walczyć z Siewcą Wiatru bez Pana, gdy Abbadon, wybrany i wskrzeszony Anioł Zagłady, bez Jego dotknięcia jest bezradny.. Nie ma już wybranych i odrzuconych, Niebios i Otchłani. Jest tylko Dzieło Pana i Antykreator, Siewca Wiatru, nicość i pustka... I cień. Coraz bliżej...

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Moim zdaniem bardzo ciekawa książka. Choć jest fantastyczną fikcją, to czytając łatwo dostrzec, że autorka świetnie rozeznała się zarówno w teologii katolickiej, zwłaszcza w tym co tyczy się angelologii i demonologii, ale także w mitologiach różnych kultur.
    Niesamowity pomysł na fabułę, wartka akcja, ciekawe przemyślenia, dużo humoru, wątki romantyczne, intryga... Wszystko co czyni książkę ciekawą zebrane w jednym miejscu i doprawione pięknym stylistycznie językiem.

Inne proponowane
Warto zerknąć