Najtańsze ebooki online na czytnik kindle oraz tablet ipad (pdf, epub, mobi) - UpolujEbooka.pl

Siewca Wiatru
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.82 / 5.00
liczba ocen: 9799
Ilość stron (szacowana): 656
cena od: 24.24
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 24.24 zł
Opis:

Bóg umarł - stwierdził filozof. A może odszedł? - zapytała pisarka. I postawiła BezPańskie anielskie zastępy w obliczu Armagedonu. Anioły Mai Lidii Kossakowskiej są niepokojąco ludzkie. Palą, piją, piorą się po pyskach, bywają w burdelach, mają niewyparzone gęby, cierpią „na samotność”, są po naszemu pazerne. Jak zauważył recenzent Elkandera: autorka pokazuje, do jakich rzeczy zdolny jest człowiek, który sięgnął po władzę. A fakt, że za przykład służą archaniołowie - aniołowie szczególnie umiłowani przez Boga - świadczy, że stoczyć może się nawet najszlachetniejszy... A wszystko dlatego, że Pan, stwarzając świat, zapowiedział ostateczną walkę ze Złym. Nikt oprócz Niego nie wie kiedy przyjdzie czas. A Pan odszedł. Archaniołowie utrzymują Jego nieobecność w tajemnicy. Czy nie zniszczy ich władza? Czy zdołają ocalić dzieło Pana i siebie samych przed Antykreatorem? Jak walczyć z Siewcą Wiatru bez Pana, gdy Abbadon, wybrany i wskrzeszony Anioł Zagłady, bez Jego dotknięcia jest bezradny.. Nie ma już wybranych i odrzuconych, Niebios i Otchłani. Jest tylko Dzieło Pana i Antykreator, Siewca Wiatru, nicość i pustka... I cień. Coraz bliżej...

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Moim zdaniem bardzo ciekawa książka. Choć jest fantastyczną fikcją, to czytając łatwo dostrzec, że autorka świetnie rozeznała się zarówno w teologii katolickiej, zwłaszcza w tym co tyczy się angelologii i demonologii, ale także w mitologiach różnych kultur.
    Niesamowity pomysł na fabułę, wartka akcja, ciekawe przemyślenia, dużo humoru, wątki romantyczne, intryga... Wszystko co czyni książkę ciekawą zebrane w jednym miejscu i doprawione pięknym stylistycznie językiem.

Inne proponowane
Warto zerknąć
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012-2017 dla UpolujEbooka.pl
Sprawdź także serwis z odżywkami i suplementami diety UpolujSuple.pl
oprogamowanie: FreshLogic 
hosting