Tajemnicza wyspa. Tom I
ebook: pdf, epub (ipad), mobi (kindle)

średnia ocena: 4.02 / 5.00
liczba ocen: 26116
Ilość stron (szacowana): 355
cena od: 13.37
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 13.37 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
13.37 zł
13.93 zł
16.99 zł
Pozostałe księgarnie
16.99 zł
13.76 zł
13.93 zł
14.65 zł
15.29 zł
16.99 zł
Opis:

Pierwszy tom przygodowej książki Juliusza Verne’a, która opowiada o czasach wojny secesyjnej w Ameryce. Grupka uciekinierów spędza kilka lat na małej, niezamieszkanej wyspie, nazwanej później przez rozbitków imieniem prezydenta Lincolna. W skład grupy wchodzą: inżynier Smith, dziennikarz Spilett, marynarz Pencroff, chłopiec Harbert oraz służący Nab.
Seria wydawnicza Wydawnictwa Zielona Sowa „Podróże z Verne’em” zawiera 14 powieści Juliusza Verne’a. Obok utworów należących do kanonu twórczości francuskiego klasyka, prekursora science fiction, znalazły się w niej również pozycje mniej znane polskiemu czytelnikowi, jak utrzymane w konwencji powieści utopijnej ""Pięćset milionów hinduskiej księżniczki"" czy ""Dramat w Inflantach"", którego akcja toczy się wokół zbrodni i następującego po niej śledztwa. Starannie opracowane, opatrzone rzetelnymi przypisami książki, w nowych pełnych przekładach z języka francuskiego, rekomenduje Polskie Towarzystwo Juliusza Verne’a.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ta książka to niespełnione wakacyjne marzenie. Mieszkać na wyspie jak Robinson i uczyć się wszystkiego od podstaw - zdobywanie pożywienia, budowa szałasów i łodzi i wszystko to w atmosferze przygody. Jest jeszcze niespodzianka na samym końcu lektury...
    Tego się nie przeżyje podczas gry w settlersów. To trzeba przeczytać.

Inne proponowane
Warto zerknąć