Państwo Macron
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 2.50 / 5.00
liczba ocen: 8
cena od: 22.84
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.84 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.84 zł
23.78 zł
29.00 zł
Pozostałe księgarnie
29.00 zł
23.20 zł
23.48 zł
25.01 zł
26.50 zł
27.55 zł
29.00 zł
Opis:

Ona jest jego busolą. On jest jej stroną świata. Od lat się kochają i patrzą w tym samym kierunku – ostatnio w stronę Pałacu Elizejskiego. Już tam są...

Macronowie wierzą w swoją dobrą gwiazdę. Są fascynujący, podobnie jak dzielące ich dwadzieścia cztery lata, które intrygują. Jak historia ich miłości, której Brigitte w żadnym momencie nie odczuwała jako wykroczenie i o której zgodziła się teraz mówić tak szczerze jak nigdy dotychczas.

Aby ujawnić kulisy tego duo o niespotykanej ambicji, Caroline Derrien i Candice Nedelec odnalazły wszystkich tych, którzy się bliżej z nimi zetknęli. Zdobyły nieznane świadectwa z Amiens, gdzie tych dwoje spotkało się w liceum, aż po ekscytujące relacje z kolacji w Bercy z "całym Paryżem".

W jaki sposób ta wyjątkowa para oparła się niszczącym wpływom czasu i plotek? Jak im się udało zachować – wbrew wszystkim i wszystkiemu – swój wyjątkowy związek?

Książka stanowi efekt intrygujących dziennikarskich dociekań, których obiektem jest fascynująca para małżeńska w drodze do władzy.

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć