Leona. Cel uświęca środki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.35 / 5.00
liczba ocen: 66
cena od: 22.90
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 22.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.90 zł
25.12 zł
25.53 zł
26.16 zł
30.29 zł
Pozostałe księgarnie
31.90 zł
25.10 zł
25.50 zł
25.52 zł
28.71 zł
31.90 zł
31.90 zł
Opis:

Nietuzinkowa policjantka znowu w akcji! Leona ma jeden cel – wykryć sprawców zamachu terrorystycznego. By go osiągnąć, nie zawaha się przed niczym – nawet przed balansowaniem na granicy prawa! Nieprzewidywalny i zuchwały kryminał. „Nowa królowa skandynawskich kryminałów. Jej bohaterka nie przypomina innych znanych mi postaci literackich!” – David Lagercrantz

Przed gmachem parlamentu w Sztokholmie zamachowiec samobójca detonuje bombę, ale cudem udaje mu się przeżyć wybuch. Czy działał sam? I czy należy się spodziewać kolejnych ataków?
Zamachowca ma przesłuchać Leona Lindberg, lecz po niedawnych wydarzeniach inne sprawy absorbują jej uwagę: rozpad rodziny, groźby płynące z kilku stron i paląca potrzeba zdobycia gotówki. Balansując na granicy prawa, Leona rozpoczyna niebezpieczną grę, która – jeśli się powiedzie – pozwoli jej zrealizować upragniony cel.
Stawka jest wysoka, wzrasta także ryzyko.
Leona nie cofnie się przed niczym, żeby dopiąć swego. Jak nikt wie, że cel uświęca środki.

„Cóż za polot! I cóż za niekonwencjonalna policjantka! Szwedzcy czytelnicy piali z zachwytu nad pierwszym tomem, a książkę wydano w jedenastu krajach. Niesamowite, ale kontynuacja jest równie brawurowa” – „Litteraturmagazinet”

„Jeśli Jenny Rogneby nadal będzie się tak rozwijać, spodziewam się, że jej trzeci thriller również okaże się najwyższej klasy!” – „DAST Magazine”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć