Działa imperium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.31 / 5.00
liczba ocen: 2314
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 30.23 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.25 zł
31.08 zł
31.45 zł
36.00 zł
37.90 zł
Pozostałe księgarnie
30.23 zł
30.32 zł
30.36 zł
31.46 zł
34.50 zł
35.25 zł
37.90 zł
37.90 zł
37.90 zł
Opis:

Czwarta część cyklu „Kampanie Cienia”. Gdy cichnie huk dział, złowroga siła pcha świat ku kolejnemu kataklizmowi... „Porywająca książka z nurtu «flintlock fantasy», prawdziwa uczta dla fanów Briana McClellana, Naomi Novik, Brenta Weeksa.”

Po druzgocących klęskach zadanych im przez błyskotliwego generała Janusa bet Vhalnicha nieprzyjacielskie mocarstwa zapraszają wszystkie strony konfliktu do negocjacji w nadziei zakończenia wojny. Królowa Raesinia pragnie przywrócić pokój, lecz Janus twierdzi, że jakiekolwiek próby jego zawarcia z nieprzejednanym Kościołem Zaprzysiężenia Elizjum są skazane na niepowodzenie. Dla Kapłanów Czerni nie ma bowiem pokoju z heretykami i demonami, których usiłują zniszczyć, tylko wojna na śmierć i życie.
Marcus d’Ivoire i Winter Ihernglass muszą zdecydować, któremu z tych przywódców pozostaną wierni ‒ i jaką cenę mogą zapłacić za ostateczne zwycięstwo. Tymczasem w mrokach Elizjum budzi się złowroga siła. Jej pokonanie może oznaczać konieczność poniesienia niewyobrażalnych ofiar…

O Autorze:
DJANGO WEXLER jest autorem cyklu „Kampanie Cienia”, w którego skład wchodzą m.in.: „Tysiąc imion”, „Mroczny tron” i „Cena męstwa”. Ukończył Carnegie Mellon University w Pittsburghu z dyplomami z informatyki i twórczego pisania, brał również udział w uniwersyteckich badaniach nad sztuczną inteligencją. Kiedy nie planuje „Kampanii Cienia”, ujarzmia komputery, maluje żołnierzyki oraz gra w najrozmaitsze gry. Ma także na swoim koncie młodzieżowe powieści fantasy „The Forbidden Library”, „The MAd Apprentice” i „The Palace of Glass”, uważane za połączenie „Harry’ego Pottera” i „Alicji w krainie czarów”.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć