Pięćdziesiąt twarzy Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.65 / 5.00
liczba ocen: 920897
Ilość stron (szacowana): 423
cena od: 20.50
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 20.50 zł
Opis:

Kobiety na jej punkcie szaleją.
Mężczyźni wiele zawdzięczają.
Biblioteki apelują, by wycofać ją z obiegu.
A powieść sprzedaje się w tempie egzemplarza na minutę!!!

Romantyczna, zabawna, głęboko poruszająca i całkowicie uzależniająca powieść pełna erotycznego napięcia!

„Powieść, która wstrząsnęła rynkiem literatury kobiecej”.
Newsweek
Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.
Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.
W tym miejscu kończy się „disneyowskie”  love story, choć młodziutka, niedoświadczona  dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna  podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

CYTATY:
Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia.
Jesteśmy świadomymi swych czynów dorosłymi i to, co robimy za zamkniętymi drzwiami, jest wyłącznie naszą sprawą.
Jest bardzo cienka granica między przyjemnością, a bólem. To dwie strony tej samej monety, jedna nie istnieje bez drugiej.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Długo się zabierałam za lekturę zanim zdecydowałam, że ją przeczytam.
  Uważałam, że jest zbytnio przereklamowana, zbyt nagłośniona. Wszędzie było pełno na temat Greya.
  Zachciało mi się innego typu książki, nie zwykłej powieści kobiecej, nie jakiegoś zwykłego romansidła, kryminały mi nie wchodzą, pozostał GREY, nie żałuję swojej decyzji. Pozostaje mi tylko obejrzenie filmu, tylko nie wiem, czy nie stracę dobrego zdania o fabule. Książka przeważnie jest dużo lepsza.

  Pierwszy tom opowiada o pokręconej miłości niedoświadczonej seksualnie młodej dziewczyny i "maniaka" seksualnego, chorobliwie o nią zazdrosnego tytułowego Greya.
  Grey wprowadza młodą Anastazję w świat erotyki, zabawek erotycznych.
  Ana zakochuje się w Greyu, żywi do niego uczucie, Grey nie uznaje miłości. Jego zdaniem Ana nie ma prawa się w nim zakochać, to nie jego styl. Ma jedynie stosować się do zapisów w umowie jak to jest napisane o "uległej". On lubi "wolność" seksualną bez zobowiązań poza swoją umową między sobą (Panem) a "uległą". Wytycza granice, kary cielesne.
  Ana jeszcze nie podpisuje umowy, wiedzie z Greyem udane życie erotyczne, do czasu...
  Kiedy wraca od mamy, postanawia "rozluźnić" atmosferę, licząc na więcej opowieści ze strony Greya o sobie, zaczyna "zabawę" w kotka i myszkę. Nie podoba się to władczemu Greyowi. Zgodnie z umową za nieposłuszeństwo chce ukarać Any. Kara polega na bólu. Any otrzymuje klapsy, których wiecznie się bała. Stwierdza po nich, że to co oferuje jej Grey nie jest tym czego oczekuje ona, a to co ona daje jemu, nie jest tym czego oczekuje on... Rozstają się.

  Lecę na drugi tomik.

 • Awatar

  Dla mnie bardzo ciekawa i interesujaca ksiazka, przeczytalam całą trylogie, polecam kupic;)

 • Awatar

  zero wartosci literackiej, kiepskie dialogi i opisy. Powtarzanie ciagle o przygrywaniu wargi, przewracaniu oczami, przeczesywaniu wlosow i audi. do znudzenia. dla BARDZO niewymagajacych czytelnikow

 • Awatar

  Potwierdzam to co napisała Agnieszka. Czyta się szybko i fajnie. Nie ma tam nic aż takiego, żeby kogoś mocno zbulwersować :) Czytałam fragmenty mężowi, bo nie mógł się nadziwić, że zamiast zajmować się domem (i nim :P) to czytam książkę :D Polecam każdej kobiecie :) A noż widelec jednak coś dzięki tej książce odkryjecie :D

 • Awatar

  Pochłonęłam ją w zatrważającym tempie to fakt :) I podobała mi się bardzo. Ale jak ktoś chciałby poczytać o naprawdę "mrocznym" erotycznym napięciu to może się zawieść. Te wszystkie opisy oraz ochy i achy na temat pan i niewolnica są przesadzone. Taki mocniejszy romans, na odstresowanie się, albo jako grę wstępną ze swoim "panem" :)

Inne proponowane
Warto zerknąć