Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.13 / 5.00
liczba ocen: 17421
Ilość stron (szacowana): 346
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.76 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.48 zł
25.49 zł
25.49 zł
31.08 zł
Pozostałe księgarnie
31.08 zł
-22% 21.76 zł
25.10 zł
25.45 zł
25.80 zł
31.08 zł
Opis:

NOWE WYDANIE BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI Z OKŁADKĄ AUTORSTWA PIOTRA CIEŚLIŃSKIEGO I GRAFIKAMI DOMINIKA BROŃKA.

Planeta powitała go mgłą i śmiercią. Dalej jest tylko gorzej… Vuko Drakkainen ląduje samotnie na odległej, zamieszkanej przez człekopodobną cywilizację planecie Midgaard. Musi odnaleźć wysłaną tu wcześniej ziemską ekipę badawczą, pod żadnym pozorem nie ingerując w rozwój nieznanej kultury. Trafia na zły czas. Trwa wojna bogów. Giną śmiertelnicy. Być może zmuszony będzie złamać drugą regułę misji.

Mnożąc realizm przez fantastykę, Grzędowicz osiąga efekt jeszcze większego autentyzmu: elementy fantastyczne nie niwelują ale wzmacniają, powiększają cechy charakterystyczne – niczym soczewki w mikroskopie. Jacek Dukaj

CYTATY:
Cywilizacja jest okropnie uciążliwa. Tłoczna, hałaśliwa, panoszy się i wciska w każdy zakątek.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Na prawdę przyjemna polska fantastyka wymieszana z SF, bardzo wciągająca, ciekawy sposób narracji i pomysł na fabułę, książka wciąga od samego początku.

 • Awatar

  Obok tej pozycji nie można po prostu przejść obojętnie, kawal prawdziwej sztuki!!

 • Awatar

  Super książki. Pierwsze części przeczytane z biblioteki ale na kolejne nie dałam rady czekać i kupiłam w wersji ebookowej. Warto było. Polecam wszystkim.

 • Awatar

  Świetna książka, przy której miło spędziłem czas. Ubawiłem się po pachy, a i momentami zrobiło mi się smutnawo, poznając historię głównych bohaterów i ich zawiłe losy. Z całą pewnością jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników fantastyki. Mam nadzieję, że kolejne tomy tej kwadrologii, trzymają podobny poziom - bo słyszałem różne opinie.

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

 • Awatar

  Rewelacyjna pozycja do czytania. Cała saga zasługuje na najwyższą ocenę.

 • Awatar

  Z powodów budżetowych na misjeratowania grupy naukowców któzy trafili na przypominającą ze wstępnych raportów świat wikingóww, planetę, wysłany zostaje tylko jeden człowiek - Vuko Drakajnen, z super ekwipunkiem który imituje wyposażenie średnioweiczne, ma rok aby odnaleźć badaczy i ściągnac ich z powrotem. Na miejscy czeka go jednak wiele zaskakujących niespodzianek i niebezpieczeństw.

 • Awatar

  W tej książce niespodzianka goni niespodziankę, a akcja trzyma w napięciu niemal bez przerwy. Sięgnęłam po tę książkę bez przygotowania i nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Zastałam udany mariaż sf i fantasy, bardzo intrygujący świat Midgaard oraz ciekawych bohaterów.

 • Awatar

  Niezwykła opowieść o świecie w którym bogowie pozwalają na rozwój technologiczny tylko w ograniczonym zakresie. Główny bohater zostaje wysłany na tę planetę w celu uratowania i ewakuacji zaginionych ziemskich badaczy obserwatorów. Szybko okazuje się jednak, że jego misja sprowadza się do uratowania całej planety.

 • Awatar

  Świetna pozycja, gorąco polecam, byłem mile zaskoczony po przeczytaniu tej pozycji, niedługo zabieram się za kolejne.

 • Awatar

  Trzymałem w domu taką perełkę i z niej nie korzystałem. Leżała sobie i czekała na swoje dobre czasy. Na szczęście w końcu się doczekała. Książka wciągnęła mnie od samego początku. Stworzony przez autora świat, zachwycił mnie i bardzo wzbogacił moją wyobraźnię. Najlepsze jest to, że sam zapragnąłem mieć takiego Cyfrala, jaki posiada bohater. Mógłby być choć w uboższej wersji, ale i tak wiem, że to raczej na razie niemożliwe.
  Zaraz zabieram się za kolejny tom przygód Vuko Drakkainen i młodego tohimona, bo ciekaw jestem bardzo, co będzie działo się dalej.

Inne proponowane
Warto zerknąć