Inwigilacja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.07 / 5.00
liczba ocen: 400
cena od: 18.99
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.99 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.99 zł
19.20 zł
22.99 zł
23.54 zł
23.92 zł
Pozostałe księgarnie
19.44 zł
20.93 zł
23.53 zł
23.99 zł
24.52 zł
24.52 zł
25.06 zł
26.91 zł
27.13 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Joanna Chyłka nie ma ani chwili wytchnienia. Czy jednak tym razem zdecyduje się przyjąć wyjątkowo niejasną sprawę, tym bardziej że sama nie jest przekonana, czy jej nowy klient nie planuje rzeczywiście terrorystycznego zamachu?

Piąty thriller z głośnej serii z Joanną Chyłką!
Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego. Sytuację komplikuje fakt, że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb specjalnych. Gdy pojawiają się zarzuty, że przygotowuje zamach terrorystyczny, zwraca się o pomoc do prawniczki, która niegdyś zasłynęła obroną pewnego Roma. Joanna Chyłka niechętnie podejmuje się sprawy. Słynie bowiem nie tylko z ciętego języka, ale także z niechęci do obcych. W dodatku nie jest przekonana, czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu…
 
CYTATY:
Kiedy życie rzuca Ci kłody pod nogi, zacznij budować z nich schody. Zajdziesz wysoko.
Pesymista chodzi ze spuszczoną głową i nie widzi, co przed nim. Optymista ją zadziera, więc ostateczny rezultat jest taki sam. A realista patrzy przed siebie. I zawczasu dostrzega przeszkodę, o którą może się potknąć.
Może rzeczywiście coś było w tych wszystkich badaniach, które dowodziły, że ludzie systematycznie czytający mają znacznie większy dystans do świata i są bardziej odprężeni.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Autor dość sprawnie konstruuje historię. Czyta się szybko i lekko. Mam jednak poczucie, że cykl robi się z książki na książkę schematyczny, a główne postacie zaczynają lekko mnie nudzić. O ile w pierwszym tomie postać Chyłki była oryginalna, teraz zaczyna być nudząca.

Inne proponowane
Warto zerknąć