Podbój
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.28 / 5.00
liczba ocen: 31486
cena od: 18.20
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.20 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-35% 18.20 zł
22.40 zł
22.96 zł
23.23 zł
27.99 zł
Pozostałe księgarnie
28.00 zł
21.56 zł
21.83 zł
23.24 zł
23.79 zł
23.80 zł
23.80 zł
25.19 zł
25.20 zł
25.50 zł
26.04 zł
28.00 zł
28.00 zł
Opis:

On wie, co to podbój, zarówno na, jak i poza lodowiskiem. On wie, jak celnie strzelać,….

Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami, a ona wciąż stoi przed dylematem, którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań, by zapomnieć, nie jest lekarstwem na jej problemy, ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi, przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz, bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie, to jasne jak słońce, że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.

Lans i pewność siebie nie wystarczy, by ją do siebie przekonać…

Dean zawsze dostaje to, czego chce. Dziewczyny, oceny, dziewczyny, uznanie, dziewczyny… To kobieciarz, zgadza się, i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie... Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc – i teraz chce, żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi, kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem, ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody, zaczyna się zastanawiać, czy nie nadszedł czas, by przestać zaliczać… a oddać strzał prosto w serce.

CYTATY:
Nie można być całym światem dla drugiego człowieka. To nie jest zdrowe. Jeśli całe życie jest skoncentrowane na jednej rzeczy, na jednej osobie, to co ci zostanie, jeśli tej osoby zabraknie? Absolutnie nic.
Mów, co myślisz, myśl, co mówisz.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Po słabym drugim tomie serii przyszedł czas na tak samo dobry, o ile nie lepszy niż pierwszy, tom trzeci.

    Przyznam szczerze, że po lekturze "Układu" na historię Deana czekałam z największą niecierpliwością. Nie będę się rozpisywać, książkę przeczytałam w czasie trochę ponad jednej doby, więc to mówi samo za siebie. Dodam tylko (bez spojlerów oczywiście), że Dean to nie jest "zły" chłopak, który bez potknięcia staje się "dobry", jak to często bywa w tego typu książkach (nie ma chyba nic gorszego niż wmawianie czytelnikom, że miłość potrafi "o tak" zmienić kogoś o 180 stopni), dlatego pokłony dla autorki.

    Mam tylko nadzieję, że ta seria nie okaże się sinusoidą i czwarty tom będzie jakościowo taki jak pierwszy i trzeci, a nie jak dość przeciętny tom drugi.

Inne proponowane
Warto zerknąć