Mama kłamie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.64 / 5.00
liczba ocen: 546
Ilość stron (szacowana): 496
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.45 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.54 zł
24.52 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
16.45 zł
29.90 zł
23.32 zł
24.82 zł
25.06 zł
26.91 zł
26.91 zł
28.41 zł
29.90 zł
Opis:

Nic nie jest tak ulotne jak pamięć dziecka. Trzyipółletni Malone w rozmowach z psychologiem twierdzi, że kobieta, która podaje się za jego mamę, to oszustka. Vasile rozpoczyna szaleńczy wyścig z czasem. Wierzy chłopcu aż do chwili, gdy machina rusza w ruch i opadają maski... Mroczna powieść najpoczytniejszego francuskiego autora kryminałów. Książki Michela Bussi w samej Francji sprzedały się w nakładzie przekraczającym 2,5 miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 29 języków.

Gdy trzyipółletni Malone twierdzi, że jego mama nie jest jego prawdziwą mamą, choć wydaje się to niemożliwe, psycholog dziecięcy Vasile wierzy mu. Jako jedyny… Musi działać szybko. Odkryć prawdę. Szukać pomocy. Wspomnienia Malone’a zaczynają się już zacierać, zachowane w okruchach pamięci i rozmowach, jakie chłopczyk prowadzi z Gutim, swoją pluszową maskotką.
Rozpoczyna się odliczanie. Aż do chwili, gdy wszystko się zmieni. Do chwili, gdy machina pójdzie w ruch i maski opadną.


Michel Bussi po mistrzowsku łączy manipulację, emocje i napięcie. Po polsku ukazały się już cztery jego książki, wielokrotnie nagradzane: „Czarne nenufary”, „Samolot bez niej”, „Nie puszczaj mojej dłoni”, „Nigdy nie zapomnieć”. W 2015 r. Bussi znalazł się na trzecim miejscu rankingu najbardziej poczytnych pisarzy francuskich dziennika „Le Figaro”.

CYTATY:
Kiedy kogoś się kocha, kiedy się naprawdę kocha, trzeba czasem mieć odwagę pozwolić mu odejść. Albo umieć naprawdę długo na niego czekać. To prawdziwy dowód miłości, być może jedyny.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć