Za zamkniętymi drzwiami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 63142
cena od: 19.10
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.10 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.10 zł
-5% 19.19 zł
22.76 zł
23.70 zł
24.57 zł
Pozostałe księgarnie
19.94 zł
20.23 zł
22.54 zł
22.75 zł
23.12 zł
23.99 zł
24.21 zł
26.01 zł
26.30 zł
27.45 zł
28.90 zł
28.90 zł
Opis:

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo? Nigdy nie zgadniesz, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami twoich sąsiadów. Światowy bestseller, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym.

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty, ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej, ale to niełatwe, bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością. 
Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu, miłą konwersację, kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie, ale wie, że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotując tak wymyślne potrawy, w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

„Najlepszy i najbardziej przejmujący thriller, jaki kiedykolwiek czytałem” – „San Francisco Book Review”

„Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału” – „Publishers Weekly”.

„Wciągające i powodujące szybsze bicie serca momenty gwarantują, że po tej lekturze inaczej zaczniecie patrzeć na swoich przyjaciół i sąsiadów” – Margaret Madden, „Bleach House Library”.

„Psychologiczny thriller w stylu Hitchcocka” – „Woman”.

„Mrożący krew w żyłach thriller, który nie pozwoli ci zasnąć” – Mary Kubica, autorka „Grzecznej dziewczynki”.

CYTATY:
Nic nie pozbawia nas sił równie skutecznie jak strach.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Niestety, spore rozczarowanie. Książka męcząca i gdy liczysz na zaskakujący suspens zakończenia okazuje się, ze to co autorka wmawia przez wszystkie strony powieści, ze jest niemożliwe, jednak jest możliwe choć dalece nieprawdopodobne. Konstrukcyjnie wiele wątków niezamkniętych. Potencjał był, ale pękł jak mydlana bańka. Kolejna marketingowa wydmuszka.

  • Awatar

    Świetna książka, niestety bardzo denerwująca, chciałoby się do bohaterów wejść i coś z nimi robić. Nie da się od niej oderwać, szokująca, interesująca, wciągająca, ale chyba nie dla wszystkich, zbyt wrażliwi mogą czuć się niekomfortowo. Akurat byłam po przeczytaniu "śpij spokojnie" R.Abott i dwie po kolei o podobnej tematyce trochę minie załamały. Ale generalnie bardzo warta przeczytania.

  • Awatar

    Niesamowita! Nie ma krwawej zbrodni, ale czytasz z wypiekami na twarzy i nie możesz doczekać się zakończenia. Nie zaczynaj w tygodniu. Weź wolne lub odetnij się od świata zewnętrznego w weekend. Zrób zakupy i obiad wcześniej, bo od pierwszej strony jesteś „ugotowany”. Długo po zakończeniu lektury pozostaje ona w pamięci. Trudno uwierzyć, że to debiut literacki. Co będzie następne? Pozycja nie do pominięcia dla miłośników thrillerów.

Inne proponowane
Warto zerknąć