Już mnie nie oszukasz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.90 / 5.00
liczba ocen: 35963
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 18.90 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.80 zł
25.83 zł
26.78 zł
31.50 zł
31.50 zł
Pozostałe księgarnie
31.50 zł
18.90 zł
21.42 zł
24.56 zł
24.78 zł
25.20 zł
26.15 zł
26.76 zł
28.35 zł
28.35 zł
28.67 zł
31.50 zł
Opis:

Zastanów się nad tym, w co możesz wierzyć i komu powinieneś ufać… „Znów pokazał swoje mistrzostwo”. „Przeszedł samego siebie”. Niesamowicie ekscytujący thriller z najbardziej nieoczekiwanym finałem w dorobku Cobena!

Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca. Wszystko byłoby w jak najlepszym porządku, gdyby nie fakt, że Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. Czy może uwierzyć w to, co widziała? Ale to przecież by oznaczało, że Joe żyje. Czy to w ogóle możliwe? Była przecież naocznym świadkiem jego zabójstwa, a po wszystkim zorganizowała mu pogrzeb. Aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, Maya musi uporać się z mrocznymi tajemnicami własnej przeszłości. Gdy tego dokona, będzie zmuszona stawić czoła nieprawdopodobnej i niekoniecznie przyjemnej prawdzie o swoim mężu… i o sobie. 

„Coben znów pokazał swoje mistrzostwo” – „Entertainment Weekly”.

„Zakończenie tej powieści to jeden z najlepszych i najbardziej nieoczekiwanych finałów w dorobku Cobena!” – „Suspense Magazine”.

„Coben przeszedł samego siebie. Ta intensywna i wielowarstwowa opowieść skrywa przyprawiającą o gęsią skórkę tajemnicę. Ekscytująca, przejmująca i szalenie wciągająca powieść” – „Sunday Mirror”.

CYTATY:
Jeśli masz okazję do odpoczynku, nie zmarnuj jej. Pozwól, aby twoje ciało i umysł się goiły, gdy to tylko możliwe.
Ludzie mówią, że nie da się pogrzebać przeszłości. Zapewne mają rację, a tak naprawdę oznacza to, że po każdym tragicznym wydarzeniu pozostają fale i echa, już na zawsze.
Powiedzenie osobie z depresją, aby wzięła się w garść i wyszła do ludzi, jest tym samym co powiedzenie człowiekowi ze złamanymi nogami, aby przebiegł przez pokój.
To żaden problem wyjaśnić coś później, ale wypowiedzianych słów nie da się już cofnąć.
Kłamstwa nigdy nie umierają. Możesz chwilowo je zatuszować, jednak zawsze znajdą sposób, aby znów się ujawnić.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć