Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.43 / 5.00
liczba ocen: 131
cena od: 23.32
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 23.32 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.54 zł
24.52 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
23.32 zł
24.82 zł
25.06 zł
25.42 zł
25.79 zł
26.91 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Mia Saunders potrzebuje pieniędzy, dużo pieniędzy. Ma rok na spłacenie długu, który zaciągnął jej ojciec. Teraz przestępcy grożą jej rodzinie, bo chcą odzyskać kasę. Przecież chodzi o milion dolarów.

 

Mia Saunders to młoda buntowniczka, która próbuje swoich sił jako aktorka. Niespodziewana wiadomość odmienia jej życie - jej ojciec pożyczył dużo pieniędzy i naraził się byłemu chłopakowi Mii, jednemu z licznego grona niewiele wartych facetów, dla których dziewczyna straciła niegdyś głowę. Żeby pomóc ojcu i uratować swoją rodzinę, Mia musi spłacić dług, zatrudnia się więc jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa w firmie ciotki, aby co miesiąc dokonywać spłat. Wystarczy, że spędzi miesiąc z bogatym facetem, z którym nie musi uprawiać seksu, aby mieć na kolejną ratę. Łatwizna?
 
 
Pierwsze trzy miesiące – Styczeń, luty, marzec – spędza kolejno w Malibu, w Seattle i w Chicago. mężczyźni, którzy płacą za jej czas, są znani i bogaci. Weston Charles Channing Trzeci – scenarzysta i reżyser znanej serii filmów – zatrudnia Mię, aby strzegła go przed zakusami młodych kobiet gotowych na wszystko, byle tylko trafić do świata show biznesu. W lutym jest muzą znanego francuskiego malarza Aleca Dubois i pozuje do obrazów, w marcu zamieszkuje z Anthonym Fasano i jego partnerem Hectorem. Tym razem Mia wciela się w rolę narzeczonej Anthony’ego – boksera i spadkobiercy bogatej włoskiej rodziny, który pilnie strzeże swojego sekretu przed najbliższymi .
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Dziewczyna na miesiąc..." to lekka lektura dla każdej kobiety, która chce spędzić kilka godzin z lekturą, która wciąga od pierwszej strony. Opowiada o tytułowej dziewczynie, która podejmuje się pracy jako dziewczyna do towarzystwa tylko po to, by spłacić ogromny dług zaciągnięty przez ojca, który po ciężkim pobiciu przebywa w śpiączce. Książka podzielona jest na trzy miesiące, podczas których bohaterka odwiedza trzech klientów. Jest to doskonały zabieg autorki, ponieważ dzięki temu wiadomo, że będzie kontynuacja a poza tym łatwiej nam dowiedzieć się czegokolwiek nowego o głównej bohaterce oraz jej przygodach w różnych regionach Ameryki.
    Jak już wspomniałam to lekka lektura, ale to wcale nie oznacza, że jest łatwa i przystępna. Wielość pytań odnośnie takiego stylu życia, które zadaje sobie główna bohaterka, przyświeca również i czytelnikom. Niemniej polecam na zimowe wieczory.

Inne proponowane
Warto zerknąć